Jaunumi no mežsaimniecības un koksnes produktu izstādes “Mežs un koks 2012”

Lai sniegtu iespēju sekot līdzi meža nozares attīstības tendencēm, izmantojamo tehnoloģiju attīstībai, koksnes un tās produktu praktiskai pielietojamībai, kā arī iepazīties ar nozares aktualitātēm, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā no 19. līdz 22. aprīlim jau divpadsmito reizi notiks starptautiskā mežsaimniecības un koksnes produktu izstāde – forums “Mežs un Koks”, ko rīko izstāžu organizēšanas līderis Baltijā – Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Kā informējis izstādes “Mežs un Koks” projekta vadītājs Jānis Āboliņš, savu dalību izstādē jau apstiprinājuši tādi pazīstami Latvijas uzņēmumi, kā, piemēram: Arbs Pro, Baltic FCS, Ecotechno Baltic, Eduards, Konekesko, Lattrack, Magnus S, Mežs un Lauks, UOT, u.c., kā arī dalībnieki no citām valstīm. Taču interesenti vēl var pagūt pieteikt dalību izstādē un izmantot to sava biznesa labā – tā kā šo nozares izstādi apmeklē gan mežu īpašnieki, gan mežizstrādes uzņēmumu vadītāji, speciālisti, valsts, pašvaldību un nevalstisko organizāciju pārstāvji, dalība izstādē sniedz ātru atdevi un nodrošina precīzas, ieinteresētas mērķauditorijas tiešu uzrunāšanu.

Ķīpsalā vienkopus būs apskatāma vadošo mežizstrādes ražotāju tehnika – Logset, Posse, Sampo, un piedalīsies arī plaša Krievijas Federācijas Kirovas apgabala uzņēmēju delegācija, kas ir ieinteresēta rast jaunus biznesa partnerus Latvijā un attīstītu savstarpējo sadarbību.

20.aprīlī Meža konsultāciju pakalpojumu centrs rīkos semināru par “Eiropas Savienības atbalstu meža īpašniekiem un NATURA 2000 maksājumiem”, savukārt 21.aprīlī izstādes ietvaros notiks koku gāzēju sacensības, kurās piedalīsies profesionāļi un juniori.

Vienlaikus ar izstādi “Mežs un Koks 2012” Ķīpsalā notiks starptautiskā medību, medību saimniecības un medību inventāra un aprīkojuma izstāde “Medības 2012”, dārza un floristikas izstāde “Dārzs.Flora 2012” un starptautiskā lauksaimnieciskās ražošanas un infrastruktūras izstāde “Rigaagro 2012”.

2011.gadā izstādē “Mežs un Koks” piedalījās 111 dalībnieki no 21 valsts; izstādi apmeklēja vairāk nekā 18 000 apmeklētāju.

 

Avots: http://www.bt1.lv/bt1/mk/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *