Medniekiem un medībām – izstāde Ķīpsalā “Medības 2012”

Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1, sadarbībā ar Latvijas Safari klubu un Latvijas mednieku asociāciju aicina piedalīties izstādē ” Medības 2012″, kas notiks 2012. gadā no 19. līdz 22. aprīlim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā.

Izstāde “Medības 2012” ir vieta, kur mednieki satiekas, gatavojas jaunajai medību sezonai, iepazīstas ar jaunumiem medību aprīkojuma jomā, kā arī atjauno medībām nepieciešamo aprīkojumu. Izstādē var salīdzināt dažādus produktus, izmantot dalībnieku piedāvātās akcijas, kā arī savlaicīgi plānot savu medību kalendāru. Dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, izstādē piedāvās medību inventāru un piederumus, mednieku nažus, palīglīdzekļus individuālajām medībām un citas noderīgas lietas. Izstādē varēs izvēlēties arī sev piemērotāko apģērbu un apavus medībām – gan dārgākus, gan arī lētākus. Savas šaušanas prasmes izstādes apmeklētāji varēs izmēģināt interaktīvajā šautuvē, kas atradīsies hallē. Sevišķi tiek aicināti piedalīties mednieku klubi, kuri vēlas popularizēt medības un varētu izstādīt savas trofejas, vecas medību fotogrāfijas un citas, ar medībām saistītas lietas.

Šogad pirmoreiz medību izstādē paredzēts arī mednieku tirdziņš, kurā tiek aicināts piedalīties jebkurš, kurš vēlas kaut ko no nevajadzīgā inventāra pārdot, nopirkt ko vajadzīgu, apmainīt, vai dāvināt citiem. Tāpat izstādē varēs uzzināt par medību un makšķerēšanas tūrisma iespējām gan pašu mājās, gan tuvākās un tālākās ārzemēs.

Īstas medības nav iedomājamas bez neaizvietojamiem palīgiem un kompanjoniem – suņiem, tādēļ izstādes ietvaros notiks Latvijas Kinoloģiskās federācijas Latvijas Medību suņu kluba rīkotā medību suņu parāde. Vienlaikus Ķīpsalā notiks arī starptautiskā mežsaimniecības un koksnes produktu izstāde “Mežs un Koks 2012”, starptautiskā dārza un floristikas izstāde “Dārzs. Flora 2012” un starptautiskā lauksaimnieciskās ražošanas un infrastruktūras izstāde “Rigaagro 2012”.

 

Avots:www.medniekiem.lv

http://www.bt1.lv/medibas/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *