DendroLight® materiāls ceļo uz Grieķijas izstādi “Medwood 2012”

No 29. marta līdz 1. aprīlim Grieķijas galvaspilsētas Atēnu jaunajā un modernajā izstāžu centrā Metropolitan Expo norisinās lielākā kokapstrādes un mēbeļu izstāde, kurā var aplūkot arī jaunāko kokapstrādes sasniegumu – DendroLight® materiālu. Galvenās izstādes nozares: mēbeļu pusfabrikāti, grīdas segumi, koka logi, durvis, žalūzijas un virtuves mēbeles, kā arī iekārtas un mašīnas.

„Medwood” ir nozīmīgākā izstāde Balkānos un Eiropas dienvidaustrumos, kuras laikā ikvienam ir iespēja iepazīties ar jaunākajām dizaina tendencēm un inovācijām kokapstrādes nozarē. Šogad Atēnās savus jaunākos produktus prezentē tādi uzņēmumi kā “Alfa Wood-Shelman”,  “Egger”, “Blum”, “Eliton”, “Dedron” u.c.  Paralēli izstādes laikā norisināsies divi semināri: par kokmateriālu izmantošanu energoefektīvu ēku būvniecībā un šai jomā radītajām inovācijām, un par pasīvo ēku būvniecību un bioklimatisko arhitektūru.

Ikviens, kas vēlas uzzināt vairāk vai iegūt papildus informāciju par DendroLight® produktiem, kā arī redzēt materiāla daudzveidīgā pielietojuma iespējas un interpretācijas, to varēs izdarīt, apmeklējot uzņēmuma stendu. SIA „Dendrolight Latvija” iesaka šo izstādi apmeklēt katram, kura kaislība ir koks un dizains un interesē jaunākās tendences kokapstrādes nozarē.

2010.gadā “Medwood” izstādē piedalījās 200 uzņēmumi. Izstādes kopplatība – 17 500 m2; apmeklētāju skaits – 12 000 (2006.g.: 6 540), tostarp 21% apmeklētāju bija arhitekti, dizaineri un būvinženieri.

 

Avots:www.dendrolight.lv

Vairāk par izstādi: www.medwood.gr

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *