No izstādes “Ecobuild” šogad SIA “Arbo” atved mājās par 80% vairāk kontaktu

Koka logu un durvju ražotājs SIA “Arbo” no 20. līdz 22. martam piedalījās pasaulē lielākajā ilgtspējīgas būvniecības izstādē “Ecobuild 2012” Lielbritānijā un atveda mājās apmēram par 80% vairāk kontaktu kā iepriekšējā gadā. Kopsummā tika iegūti aptuveni 260 jauni kontakti, kas vērtējams kā ļoti labs rezultāts. Jau šobrīd ir sākts darbs pie 20 objektu kalkulācijām, kas iegūti pēc izstādes.

SIA “Arbo” tirdzniecības direktors Edmunds Domkins stāsta: “Vislielākā interese mūsu stendā tika izrādīta par pasīvajiem koka logiem un sarkankoka bīdāmajām sistēmām. Bīdāmā sistēma izcēlās arī dēļ īpašā stūra savienojuma. Apmeklētāji atzina, ka mūsu stends ir izdevies pats skaistākais visā izstādē. Šogad apmeklētāju vidū bija salīdzinoši daudz arhitektu un plaši bija pārstāvēts būvniecības uzņēmumu vadošais personāls, kas arī ir galvenā mūsu mērķa auditorija”.

SIA “Arbo” stendā varēja apskatīt sarkankoka bīdāmās sistēmas, kuras jau pirms izstādes bija pārdotas klientam.  Tāpat interesenti varēja iepazīties ar SIA “Arbo” ražotajiem koka alumīnija logiem, pasīvo ēku logu un ārdurvīm. Kā īpaša stenda rozīnīte bija tā konstrukcijā izmantotais DendroLight® inovatīvais materiāls, kas atklājās dažādos stenda elementos – kāpnēs, starpstāvā, plauktos, grīdā un sienās.

SIA “Arbo” produkcijas oficiālais pārstāvis un izplatītājs Lielbritānijā ir “GreenSteps Ltd”.

 

Avots:www.arbo.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *