Lielākais zāģmateriālu ražotājs Krievijas ziemeļrietumos kāpinājis eksportu par 5,6%

Arhangeļskas uzņēmums „Sawmill 25″, kas ietilpst uzņēmumu grupas „Titan” sastāvā un ir lielākais skujkoku zāģmateriālu ražotājs Krievijas ziemeļrietumos, 2011.gadā pārstrādāja 767,2 tūkst.m3 zāģbaļķu un eksportam realizējis par 5,6% vairāk žāvētu egles un priedes zāģmateriālu – 352,3 tūkst.m3 – nekā gadu iepriekš.

Tāpat uzņēmums turpina īstenot 2,4 miljardus rubļu (~43 miljonus latu) vērtu investīciju projektu, kas paredz „Tsiglomen” zāģbaļķu pārstrādes rūpnīcas modernizāciju. Uzsāktos būvniecības darbus un ražošanas iekārtu uzstādīšanu plānots pabeigt jau šā gada pēdējā ceturksnī. Projekta realizācijas rezultātā uzņēmuma skujkoku zāģbaļķu pārstrādes apjoms tika palielināts par 35% un pārsniegs 1 milj.m3 gadā, savukārt zāģmateriālu izlaides apjoms sasniegs 500,0 tūkst.m3.

„Sawmill 25″ ražo žāvētus skujkoku zāģmateriālus, tehnoloģisko šķeldu un kokskaidu granulas. 99% no saražotajiem zāģmateriāliem tiek eksportēti uz tādām valstīm kā Vācija, Francija, Lielbritānija, Šveice un Ēģipte. Uzņēmuma apgrozījums gadā ir vairāk nekā 65 miljoni eiro.

 

Avots:www.lesprominform.ru

www.sawmill25.ru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *