Varēs pieteikties atbalstam kurināmā ražošanai no mežsaimniecības produktiem

Lauku atbalsta dienests izsludinājis atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanu pasākumam “Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai (ietverot ar lauksaimniecību nesaistītu darbību dažādošanu)”.

Astotās kārtas projektu iesniegumu pieņemšana notiks no 2012.gada 7.maija līdz 2012.gada 7.augustam. Kārtā pieejamais publiskais finansējums aktivitātei, kas saistīta ar kurināmā ražošanu no lauksaimniecības un mežsaimniecības produktiem – 2 000 000 LVL. Attiecināmās izmaksas attiecas uz jaunu ražošanas pamatlīdzekļu iegādi, kas nepieciešami koksnes un koksnes atlieku produktu ražošanai enerģijas ieguvei. Atbalsta intensitāte 40%.

Iesniegto projektu īstenošanas beigu datums, ja tiek veiktas investīcijas ražošanas pamatlīdzekļu iegādei ir viens gads, ja tiek veikta būvniecība un rekonstrukcija – divi gadi no Lauku atbalsta dienesta lēmuma pieņemšanas par projekta iesnieguma apstiprināšanu.

Projekta iesnieguma veidlapa un metodiskie norādījumi tās aizpildīšanai ir atrodami mājaslapā www.lad.gov.lv sadaļā ES atbalsts / Lauku attīstības programmas pasākumi.

 

Avots: www.mezaipasnieki.lv

Atbalstāmās nozares

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *