Apmācības par kokrūpniecības un būvniecības industriju Francijā

Ar mērķi izzināt Francijas tirgus specifiku, vadošais eksporta konsultāciju un tirgus analīzes uzņēmums Baltijā “GatewayBaltic” šā gada maijā un jūnijā organizē apmācības par kokrūpniecības un būvniecības tirgu Francijā. Apmācību ietvaros paredzēti semināri Latvijā un mācību brauciens uz Franciju, lai tiktos ar industrijas ekspertiem.

Apmācības noderīgas uzņēmumiem, kas vēlas palielināt savu eksportu vai plāno eksporta tirgu apgūšanu. Apmācības ieteikts apmeklēt uzņēmuma vadībai, kā arī pārdošanas speciālistiem, kuri strādā ar eksporta tirgu apgūšanu. Apmācību laikā dalībnieki iegūst informāciju par tirgu, tiekoties ar pasniedzējiem un nozares ekspertiem, kā arī smeļas idejas sava produkta pilnveidošanai un piemērošanai konkrētajam tirgum. Pēc apmācībām uzņēmumam ir pilnīga izpratne par tirgus uzbūvi, pārdošanas kanāliem un prasībām.

Apmācību programma kopumā ir piecu dienu garumā – divi apmācību semināri Rīgā un trīs dienas pavadītas mācību braucienā uz Franciju. Dalībnieku reģistrācija notiek līdz š.g. 8.maijam. Maksimālais dalībnieku skaits 8 – 10 cilvēki.

Eiropas Sociālā Fonda finansētā LIAA projekta “Produktivitātes Evolūcija” ietvaros rīkotajām apmācībām iespējams saņemt līdzfinansējumu 72,5% apmērā.

 

Avots:http://www.gatewaybaltic.com/LV.html

Apmācību programma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *