Tuvojas ikgadējā starptautiskā specializētā izstāde Baltkrievijā “Lesdrevtech-2012”

No 23. līdz 25. maijam Minskā norisināsies 13. Starptautiskā specializētā meža nozares izstāde “Lesdrevtech-2012”, kas vienkopus pulcēs vadošos mežsaimniecības, kokapstrādes, meža tehnikas un kokapstrādes iekārtu un instrumentu ražotājus ne tikai no Baltkrievijas, bet arī no tuvākām un tālākām pierobežas valstīm, kuru vidū ir arī tādi pasaulē labi zināmi brendi kā  Husqvarna, Ponsse, John Deere, Komatsu u.c. Šā gada izstādes tematika:

  • Mežsaimniecība un mežsaimniecības tehnika (meža stādīšanas tehnoloģijas un iekārtas, līdzekļi mežaudžu aizsardzībai pret kaitēkļiem, mežizstrādes tehnika un koksnes transportēšanas mašīnas, kokmateriālu šķirošanas, uzglabāšanas un pārstrādes tehnoloģijas un iekārtas, ceļu būves tehnika un mežistrādes tehnikas apkopes serviss)
  • Biomasas pārstrādes un izmantošanas iekārtas un tehnoloģijas (koksnes atlieku savākšana, transportēšana un pārstrāde, žāvēšanas kameras, granulu un brikešu ražošanas iekārtas, apkures katli un sistēmas);
  • Kokapstrāde un mēbeļu ražošanas iekārtas (koksnes pirmapstrādes un tālākapstrādes iekārtas un instrumenti, plātņu ražošanas iekārtas, līmēto kokmateriālu ražošanas iekārtas un tehnoloģijas, produktu ķīmiskie aizsardzības līdzekļi un lakas, žāvēšanas un iepakošanas iekārtas);
  • Koka māju būvniecība (koka mājas, pirtis, lapenes, mēbeles, zāģmateriāli, plātnes mēbeļu ražošanai un galdniecības izstrādājumi).

Pieprasījums pēc Baltkrievijā ražotās meža nozares produkcijas ir pietiekami liels, lai potenciālie pircēji būtu ieinteresēti arī paši atbraukt uz Baltkrieviju un iepazīties ar piedāvāto, atzīmējis izstādes kurators Jevģēnijs Kirejenkovs. Tāpat pieaug arī ārvalstu eksponentu īpatsvars, kas ieinteresēti Baltkrievijas tirgū. Iepriekšējā izstādē “Lesdrevtech-2011” bez pašmāju ražotājiem piedalījās uzņēmumi no Krievijas, Ukrainas, Vācijas, Lietuvas, Latvijas, Slovēnijas un Somijas.

Izstādes ietvaros tradicionāli notiks konference par investīcijām un inovācijām Baltkrievijas meža nozarē, kur tiks skatīti tādi jautājumi kā pārrobežu un starpreģionu sadarbības perspektīvas, jaunākās mežizstrādes un kokapstrādes tehnoloģijas, koksnes atlieku efektīva izmantošana, pārstrāde un bioenerģijas ražošana, meža nozares investīciju projekti, jaunu ražotņu finansēšanas iespējas, rūpnīcu modernizācija un inovāciju ieviešana ražošanā.

Pasākuma noslēgumā – labāko Baltkrievijas koku gāzēju paraugdemonstrējumi un forvarderu operatoru sacensības (“Timber show” & “Forvarder show”).

 

Avots:www.belexpo.by

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *