Ieskats starptautiskajā mēbeļu izstādē Milānā “Salone Internazionale del Mobile”

No 17. līdz 22. aprīlim Milānā norisinās izstāde, kur pasaulē pazīstami zīmoli līdz ar jauniem, līdz šim nezināmiem dizaineriem, mēbeļu ražotājiem un māksliniekiem izrāda savus jaunos produktus.

„Salone Internazionale del Mobile”, kas pazīstama arī kā Milānas mēbeļu gadatirgus, šogad norisinās jau 51. reizi. Aizvadītajā gadā izstādē piedalījās 1 283 eksponenti (t.sk. no Itālijas – 1 020), un ārvalstu apmeklētāju skaits sasniedza teju 178 000 no 154 pasaules valstīm.

Prognozēts, ka šogad Milānas gadatirgu apmeklēs vairāk nekā 300 000 cilvēku, jo pasākums esot populārs arī to cilvēku vidū, kuri nebūt nav mēbeļu un dizaina eksperti. Tieši šī izstāde, kurā piedalās tikai vadošie pasaules mēbeļu industrijas pārstāvji, nosaka un formē mūsdienu mēbeļu tirgus  tendences visam nākamajam gadam, tāpēc apmeklētājiem tā ir unikāla iespēja iepazīties ar pēdējām aktualitātēm mēbeļu un interjera aksesuāru pasaulē.

Šogad izstādē tūkstošiem augstas kvalitātes produktus Milānā prezentēt kopumā ieradušies 2 500 dalībnieki, kas vēlreiz apliecina šīs izstādes nozīmību. Izstādē skatāmas jaunākās mājas iekārtu, bērnu mēbeļu, dārza mēbeļu kolekcijas, mēbeļu un interjera aksesuāri, viesnīcu iekārtas, virtuves un vannas istabu mēbeles, apgaismes ķermeņi, mēbeļu montāžas tehnoloģijas, mēbeļu ražošanas tehnoloģijas utt.

 

Lasīt vairāk:www.cosmit.it

www.latforin.info

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *