Uzņēmēji aicināti pieteikties konkursam “Vācijas Tautsaimniecības balva 2012”

Četrpadsmito gadu pēc kārtas Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera Igaunijā, Latvijā, Lietuvā (AHK), kuras biedri ir vairāk nekā 300 uzņēmumi, rīko konkursu “Vācijas Tautsaimniecības balva Latvijā 2012”, ar mērķi atbalstīt un motivēt Latvijas uzņēmumus sadarbībai ar vācu partneriem. Šī gada Vācijas Tautsaimniecības balvas Latvijā moto ir  “Made for Germany” jeb “Ražots Vācijai”.

Šogad Vācijas Tautsaimniecības balvas iecere ir godināt mazos un vidējos uzņēmumus, kuriem ir izdevies ar Latvijā ražotiem produktiem vai pakalpojumiem iekarot Vācijas tirgu. Vācija pirmkārt ir pazīstama kā izteikta preču un pakalpojumu eksporta valsts, bet vienlaicīgi tā ir arī liela importētāja, kas paver plašas iespējas inovatīviem un elastīgiem uzņēmumiem, piegādātājiem vai pakalpojumu sniedzējiem, kuri piedāvā nišas produktus. Uzņēmumi, kuri eksportē uz Vāciju, ir konkurētspējīgi visas pasaules tirgū.  Ar šo balvu konkursa organizatori vēlas īpaši izcelt Latvijas uzņēmumus, kuru galvenais noieta tirgus ir Vācija un kuru produktu kvalitāte atbilst Vācijas tirgus prasībām.

Konkursa uzvarētājs iegūs naudas prēmiju 5000 eiro apmērā. Šogad uzvarētājs saņems īpašu papildus balvu – bezmaksas dalību simpozijā “Symposium Einkauf und Logistik” šī gada novembrī Berlīnē. Papildus tam gan uzvarētājs, gan finālisti iegūs apmaksātu dalību Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamerā uz vienu gadu, kā arī publicitāti Latvijas un Vācijas medijos.

Pretendenti tiek aicināti pieteikt savu dalību līdz šā gada 9.maijam. Balvas pasniegšanas ceremonija notiks 2012.gada 12.jūnijā. Pirmo reizi Vācijas tautsaimniecības balva Latvijā tika pasniegta 1997.gadā. Līdzšinējo balvas laureātu vidū ir bērza saplākšņu ražotājs AS “Latvijas Finieris” un koka rotaļlietu ražotājs SIA “Varis Toys”.

 

Lasīt vairāk:www.ahk-balt.org

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *