Koka māju un kokmateriālu ražotājus aicina tirdzniecības misijā uz Franciju

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) Latvijas koka māju un kokmateriālu ražošanas uzņēmumiem š.g. 6. – 8.jūnijā organizē tirdzniecības misiju uz Nanti (Franciju), kuras ietvaros individuālās tikšanās ar potenciālajiem sadarbības partneriem uzņēmējiem tiks organizētas saskaņā ar uzņēmuma atsūtīto profilu. Tirdzniecības misijas dalībniekiem būs iespēja apmeklēt arī Francijas kokmateriālu un koka māju ražotāju izstādi „Carrefour International du Bois 2012″, kurā piedalīsies kopumā ap 500 dalībnieku no 28 pasaules valstīm.

„Carrefour International du Bois” ir viena no nozīmīgākajām šāda veida izstādēm Eiropā, kur vienkopus tiek prezentēti koksnes produkti tik plašā klāstā, ietverot zāģētos produktus, apdares materiālus, parketa, saplākšņa, konstrukciju materiālus un koka mēbeles. Iepriekšējā izstādē 2010.gadā savu ražoto produkciju, inovācijas un sniegtos pakalpojumus izstādē prezentēja 498 dalībnieki, tostarp 24% – no ārvalstīm: Beļģijas (31%), Vācijas (28%), Austrijas (6%), Spānijas (6%), Itālijas (4%), Kanādas, Lielbritānijas, Ķīnas, Polijas, Brazīlijas, Somijas, Latvijas, Krievijas u.c. pasaules valstīm. Visvairāk pārstāvētais iepriekšējā izstādē bija būvkonstrukciju kokmateriālu ražošanas sektors (24%). Zāģmateriālu ražotāji veidoja 20% no visa izstādes dalībnieku skaita, plātņu un parketa ražotāji – pa 10%, savukārt vairumtirgotāji un izplatītāju – 16%. 11.Starptautisko kokmateriālu un koka māju ražotāju izstādi Nantē apmeklēja ap 10 000 interesentu. No ārvalstu apmeklētājiem, kas kopumā veidoja 15% no visa izstādes apmeklētāju skaita, procentuāli visvairāk pārstāvēta bija Beļģija (27%), Spānija (14%) un Lielbritānija (10%), kā arī Vācija, Nīderlande, Itālija, Šveice, Austrumeiropa, Portugāle un Turcija.

Paralēli izstādei trīs dienu laikā notiks arī vairākas konferences par kokmateriālu izmantošanu būvniecībā, skatīti jaunākie sasniegumi šai jomā, kā arī tālākas attīstības iespējas.

Dalība tirdzniecības misijā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta “Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas” ietvaros. Pieteikšanās dalībai – līdz 2012.gada 18.maijam. Tirdzniecības misijā var piedalīties ne vairāk kā 8 Latvijas uzņēmumi.

 

Lasīt vairāk:www.liaa.gov.lv

http://www.timbershow.com/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *