Muzeju naktī aicina uz izstādes “Iepazīsti-Koks!” apskati Mežaparkā

Meža nozare š.g. 19. maijā no plkst.19.00 aicina uz Meža dienu 2012 lielo notikumu – izstādes „Iepazīsti-Koks!” apskati Mežaparka Lielās estrādes ēkā. Pasākuma apmeklētāji aicināti apmeklēt arī Meža konsultāciju pakalpojumu centra telti, kur paralēli dažādām praktiskām aktivitātēm meža īpašnieki varēs saņemt konsultācijas un informatīvos materiālus par meža apsaimniekošanu.

Lai arī koks ir viens no senākajiem cilvēka lietotajiem materiāliem, koka unikālo īpašību dēļ tas joprojām ir arī viens no populārākajiem materiāliem, kuru plaši izmanto visās rūpniecības un zinātnes nozarēs, ieskaitot kosmosa izpēti un kosmosa kuģu būvniecību. Izstādes „Iepazīsties koks” mērķis ir demonstrēt koka neierobežotās spējas un pielietojumu, parādot, ka arī Latvijā strādājošie uzņēmumi ir gatavi ne tikai iet pasaules līderu pēdās, bet pat diktēt globālo koka izmantošanas modi. Izstādes apmeklētājiem būs iespēja uzzināt:

  • Kāpēc koka kuģu ēra nav beigusies?
  • Kāpēc Porsche sporta automašīnām vajadzīgs Latvijas bērzs?
  • Kas saista Mercedes un Latvijas mežu?
  • Kāpēc Zviedrijas karalim stabili uz kājām palīdz nostāvēt Latvijas koks?
  • Kāpēc dēlis nav tikai lēts pusfabrikāts, bet izcils galaprodukts?
  • Kāpēc Eiropā ir vairāk Latvijas mēbeļu, nekā pašā Latvijā?

Izstāde plašākai sabiedrībai būs atvērta sākot no š.g. 26.maija katru sestdienu no plkst. 11.00-18.00, kad gidu vadībā izstādes apmeklētājiem būs iespēja iegūt profesionālu informāciju par ekspozīciju un meža nozari kopumā.

 

Avots:www.mkpc.llkc.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *