Uzņēmējus aicina uz divu dienu bezmaksas pasākumu “Eksporta forums 2012”

Eksports – tā ir iespēja uzņēmumam attīstīties un augt. Tā ir iespēja palielināt peļņu, produktu klāstu un pozīciju kā ārējos, tā arī vietējos tirgos. Kuri ir populārākie eksporta virzieni Latvijas uzņēmējiem? Kāpēc? Kas jāzina par mūsu kaimiņu tirgiem, lai veiksmīgi uzsāktu un paplašinātu eksportu uz šīm valstīm? Kādas ir problēmas un kādas iespējas? Kādi ir veiksmes stāsti un ko iesaka uzņēmēji, kas stabili iekarojuši kaimiņvalstu tirgus?

Lai atbildētu uz šiem jautājumiem un sniegtu ieskatu un noderīgus padomus par eksportu uz populārākajām eksporta valstīm, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Hipotēku banka aicina uzņēmējus uz divu dienu pasākumu “Eksporta forums 2012”.

Pasākuma pirmajā dienā – 31. maijā notiks starptautiska eksporta konference “Eksporta iespējas kaimiņu tirgos”, kas akcentēs eksporta attīstību, dinamiku, prognozes, nozaru veiksmes stāstus, stāstīs par atbalsta un finansējuma piesaistes iespējām, asociāciju ietekmi un iespējām nozares eksporta attīstībai, dalīsies ar eksportētājam nepieciešamajām zināšanām par reģiona unikālajām iezīmēm, kā arī aicinās uzņēmējus iesaistīties paneļdiskusijā par eksporta veicināšanu un sadarbības tiltiem.

Foruma otrā diena – 1. jūnijs – veltīta kontaktbiržai “Individuālās tikšanās ar LIAA pārstāvniecību vadītājiem”, visas dienas garumā piedāvājot uzņēmējiem individuāli tikties ar interesējošo eksporta reģionu pārstāvjiem, kas sniedz konsultācijas, praktiskus padomus un kontaktus Lielbritānijā, Dānijā, Francijā, Japānā, Krievijā, Ķīnā, Lietuvā, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Ukrainā, Vācijā un Zviedrijā.

 

Avots:www.liaa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *