Uzsākti centralizēti iepirkumi mēbeļu piegādei valsts un pašvaldību iestādēm

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) aicina uzņēmējus iesniegt piedāvājumus divos centralizēto iepirkumu konkursos – par pārtikas preču piegādi un mēbeļu piegādi Elektronisko iepirkumu sistēmas dalībniekiem.

Elektronisko iepirkumu sistēmas (EIS) abos minētajos katalogos tiks izmantots „reģionālais princips”, kas nozīmē, ka pretendents savas preces var piedāvāt arī pa atsevišķiem Latvijas reģioniem. VRAA Elektronisko iepirkumu departamenta direktors Oļegs Fiļipovičs aicina uzņēmējus no reģioniem aktīvi piedalīties ieinteresēto personu sanāksmēs un iesniegt savus piedāvājumus izsludinātajos konkursos. „Reģionālajiem uzņēmējiem ir atviegloti dalības nosacījumi EIS – pretendentiem, kuri startēs atsevišķos reģionos attiecīgi ir noteiktas diferencētas prasības par pretendenta iespējām, saimniecisko un finansiālo stāvokli. Šī ir jauna iespēja uzņēmumiem no attālākiem Latvijas reģioniem piedāvāt savu preci EIS reģiona ietvaros, kas nozīmē, ka uzņēmējam jānodrošina piegādes tikai viena vai dažu reģionu ietvaros, jo katram reģionam – Rīgai un četriem reģioniem, tiks noteikti savi uzvarētāji, tādējādi paverot plašākas iespējas mazajiem un vidējiem uzņēmumiem”, uzsver O.Fiļipovičs.

Mēbeļu iepirkumā uzņēmējiem ir iespēja piedāvāt savas preces piecās  grupās – „Biroja mēbeļu komplekti”, „Krēsli”, „Metāla mēbeles”, „Mācību mēbeles” un „Mēbeles medicīnas iestādēm”. Ieinteresēto personu sanāksme par mēbeļu piegādes iepirkumu notiks š.g. 24.maijā plkst. 10:00 Valsts reģionālās attīstības aģentūrā, 2.stāva zālē.

 

Avots:www.varam.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *