Analizēs eksporta specifiku līdz šim mazāk apgūtos, bet perspektīvos eksporta tirgos

Eksports – tā ir iespēja uzņēmumam attīstīties un augt. Tā ir iespēja palielināt peļņu, produktu klāstu un pozīciju kā ārējos tā arī vietējos tirgos.

Kuri ir šobrīd aktuālie un perspektīvie eksporta tirgi? Kāpēc? Kas jāzina par šiem tirgiem, lai veiksmīgi uzsāktu un paplašinātu eksportu uz konkrētajām valstīm? Kādas ir problēmas un kādas iespējas? Kādi ir veiksmes stāsti un ko iesaka uzņēmēji, kas stabili iekarojuši jaunos, perspektīvos eksporta tirgus? Lai atbildētu uz šiem jautājumiem un sniegtu ieskatu un noderīgus padomus par eksportu uz dažādiem jaunajiem tirgiem, UniCredit banka aicina uz semināru ciklu „Jaunie eksporta tirgi”, kura ietvaros tiks iztirzāti trīs virzieni, kas šobrīd tiek uzskatīti par mazāk apgūtiem, taču ir ļoti interesanti un apgūstami. Pirmais seminārs notiks 5.jūnijā viesnīcā “Island Hotel”, un tajā pieredzējuši uzņēmēji dalīsies ar veiksmes stāstiem, iekarojot jaunus eksporta tirgus Centrāleiropā.

Nākamie semināri (13.septembrī un 22.novembrī) būs veltīti Tuvo un Tālo Austrumu eksporta tirgiem. Semināros tiks apspriesti aktuālākie un perspektīvākie eksporta tirgi, nozīmīgākās zināšanas, kas nepieciešamas eksporta sākšanai un paplašināšanai, kā arī iespējamās problēmas eksporta jomā.

 

Lasīt vairāk:www.bigmedia.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *