Jumta logi ar paaugstinātu energoefektivitāti un citi jaunumi no FAKRO

Kompānija FAKRO, kuras galvenie darbības virzieni ir jumta logu un bēniņu kāpņu ražošana, 2012.gadā Latvijas tirgū sāks jaunu produktu tirdzniecību. Jau šā gada martā būvmateriālu izstādē MĀJA I 2012 tika demonstrēti jauni inovatīvi produkti: balkona logs FGH-V P2 Galeria un jumta logi ar paaugstinātu energoefektivitāti FTT U6 un FTT U8 Thermo.

Balkona logs FGH-V P2 Galeria, kas šā gada janvārī Poznaņā (Polijā) notikušajā starptautiskajā būvmateriālu izstādē BUDMA saņēma zelta medaļu par augstu produkcijas kvalitāti, izgatavots no līmētas, vakuumā impregnētas priedes koksnes, kura pārklāta ar divām ekoloģiskas akrila lakas kārtām. Balkona loga augšējo vērtni iespējams atvērt neatkarīgi no apakšējās vērtnes, kā „parastu” jumta logu. Atverot apakšējo vērtni, logs transformējas par balkonu un izveidojas papildu platība. Apakšējā vērtne, kuras augstums ir 98 cm, veras uz priekšu un nofiksējas atvērtā stāvoklī. Reizē ar vērtni izbīdās tajā integrētās sānu margas. Augšējā vērtne ir atverama uz augšu līdz 45° leņķim, kā arī pa centrālo asi pagriežama līdz 180° leņķim.

Jumta logi FTT U6 un FTT U8 Thermo ar paaugstinātu energoefektivitāti garantē lielāku siltumenerģijas ekonomiju. Tā kā logi izstrādāti, ievērojot pasīvās celtniecības augstās prasības, to energoefektivitātes rādītāji ļauj šos logus izmantot energoefektīvo un pasīvo māju celtniecībā.

Arī bēniņu kāpņu jomā šogad ir vairāki jauni piedāvājumi – kāpnes ar koka pakāpieniem un kāpnes ar metāla pakāpieniem, kā arī ugunsdrošās bēniņu kāpnes ar metāla pakāpieniem.

 

Lasīt vairāk:www.building.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *