Meža konsultāciju pakalpojumu centra rīkotie semināri meža īpašniekiem maijā

Meža konsultāciju pakalpojumu centrs sadarbībā ar Valsts lauku tīklu maija otrajā pusē organizē trīs bezmaksas seminārus meža īpašniekiem:

  • 25. un 28.maijā plkst. 9:00 Ludzas novadā. Semināru tēma – „Meža koksnes resursu racionāla apsaimniekošana”, kur tiks stāstīts par izmaiņām meža likumdošanā, jaunajiem meža atjaunošanas, meža ieaudzēšanas un plantāciju meža noteikumiem, meža atjaunošanas un ieaudzēšanas īpatnībām aizsargājamās dabas teritorijās, meža atjaunošanas veidiem, augsnes sagatavošanas paņēmieniem un mehānismiem, priekšrocībām un trūkumiem, kā arī stādījumu aizsardzību, meža sertifikāciju un prasībām meža apsaimniekošanā un atjaunošanā.
  • 29.maijā plkst. 9:00 Kocēnu novadā. Semināra tēma – „Darba likumdošana un darba drošība mežsaimniecībā. Mazgabarīta tehnikas un instrumentu pielietojums mežistrādē”. Šī semināra laikā tiks apskatīti jaunpieņemtie darba drošības noteikumi mežizstrādē, darba drošības prasības mežsaimniecības darbos un stāstīts par mazgabarīta tehniku un instrumentiem meža resursu racionālai apsaimniekošanai un to praktisko pielietojumu.

 

Avots:www.mkpc.llkc.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *