LIAA aicina uz bezmaksas semināru par biznesa iespējām Vācijā

Ar mērķi iepazīstināt Latvijas uzņēmējus ar Vācijas tirgus īpatnībām un attīstības tendencēm, sniegt derīgus padomus tiem, kas plāno uzņēmējdarbības aktivitātes Vācijā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Eiropas Biznesa atbalsta tīklu (EEN), LR Ārlietu ministriju un AS “Swedbank” 24. maijā plkst. 10:00 “Swedbank” centrālajā ēkā rīko semināru “Biznesa iespējas Vācijā”.

Seminārā aicināti piedalīties Latvijas uzņēmēji, kas eksportē vai vēlas uzsākt eksportu uz Vāciju, uzsākt sadarbību ar  Vācijas uzņēmumiem, vai apsver uzsākt darbību Vācijā.

Semināra laikā tiks skatītas jaunākās tirgus izmaiņas un tendences Vācijā. Kādas iespējas tās paver Latvijas uzņēmumiem? Kā pārbaudīt potenciālos biznesa partnerus? Kādas ir izstādes Vācijā, un kā veiksmīgāk tajās piedalīties? Kādi nodokļi uzņēmumiem jāmaksā Vācijā? Kādas ir biznesa kultūras atšķirības un kāda ir Latvijas eksportējošo uzņēmumu pieredze? Tāpat semināra gaitā tiks skatītas sadarbības iespējas ar Vāciju nozaru griezumā. Savā pieredzē, darbojoties šai tirgū, semināra noslēgumā dalīsies arī SIA „Dižmežs” valdes priekšsēdētājs Gunārs Mitris.

 

Avots:www.liaa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *