Starptautiskā bioenerģijas konference par nozares aktualitātēm Krievijā un pasaulē

Vienkopus pulcējot vairāk nekā 300 uzņēmumus no deviņām pasaules valstīm, no 22. līdz 25.maijam Sanktpēterburgas izstāžu kompleksā „Lenexpo” norisinās starptautiskā specializētā izstāde „Biokurināmais. Atjaunojamie enerģijas avoti 2012″, kuras ietvaros 24.maijā notiks konference par biomasas enerģiju (t.sk. apkures sistēmām, granulu, brikešu un biogāzes ražošanu Krievijā un pasaulē).

Konferences – foruma mērķis ir iepazīstināt tās dalībniekus ar dažādiem risinājumiem bioenerģijas un biokurināmā ražošanā un izmantošanā, kā arī diskusiju veidā caurskatīt aktuālākos nozares jautājumus un problēmas. Konference norisināsies trīs sekcijās: enerģijas ražošana no cietā biokurināmā (koksnes granulu, brikešu, šķeldu izmantošana); biogāzes tehnoloģijas; biokurināmā ražošanas un izmantošanas finanšu atbalsta iespējas. Pasākuma programmas ietvaros tiks sniegti ziņojumi par biokurināmā izmantošanu lielajās termoelektrostacijās Eiropā (resursu patēriņu, prasībām), Somijas pieredzi koksnes izmantošanā enerģijas ražošanā, jaunākajām tendencēm bioenerģētikā (kokogļu ražošanu, torifikāciju), galvenajām pieļautajām kļūdām investējot granulu rūpnīcās, biokurināmā ražošanas iekārtām, brikešu ražošanu Krievijā u.c. saistītiem jautājumiem.

Savukārt nākamnedēļ – no 29. līdz 31. maijam – enerģētikas speciālisti no Eiropas, Amerikas un Āzijas tiksies Jončēpingā, Zviedrijā, kur norisināsies viena no lielākajām tematiskajām bioenerģijas nozares izstādēm Eiropā “World Bioenergy 2012”.

 

Lasīt vairāk:www.infobio.ru

www.elmia.se

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *