Jūlija pirmajā pusē “Kelle Expo” plāno atvērt Baltijas Ražotāju centru

Uzņēmums SIA “Kelle Expo”, kas līdz šim veiksmīgi organizējis tādas izstādes kā Ražots Latvijā un Ražots Baltijā, šobrīd strādā pie jauna projekta – Baltijas Ražotāju centra, kas atradīsies Rīgā, bijušā tirdzniecības centra Centrex telpās Kārļa Ulmaņa gatvē 114. Plānots, ka Baltijas Ražotāju centrs saviem apmeklētājiem durvis vērs vaļā jau šī gada jūlija pirmajā pusē.

Kā pastāstīja SIA “Kelle Expo” valdes priekšsēdētājs un Ražotāju centra idejas autors Erlens Kelle, tad šis būs vienīgais šāda veida tirdzniecības centrs visā Baltijā, kur cilvēki varēs ne vien klātienē iepazīties, bet arī uz vietas iegādāties daudzas tepat Latvijā ražotās lietas. Centra koncepcija ir darboties reizē kā izstādei un tirdzniecības vietai, kas savus apmeklētājus gaidīs visa gada garumā.

Patlaban pieteikušies jau 33 uzņēmumi, bet martā veiktajā aptaujā gatavību piedalīties centra darbībā pauduši aptuveni 160 Latvijas uzņēmumi, sacīja E. Kelle. Jaunizveidotajā centrā aptuveni 80%  ražotāju pārstāvēs Latviju, savukārt – 20% būs viesi no kaimiņu valstīm – Lietuvas un Igaunijas. Baltijas Ražotāju centrs būs lieliska iespēja ikvienam Latvijas iedzīvotājam atbalstīt vietējos ražotājus un iegādāties kvalitatīvas Latvijā ražotas preces.

Baltijas Ražotāju centrā būs pārstāvēta gan Vidzeme un Latgale, gan Kurzeme un Zemgale. Ikviena pašvaldība tiek aicināta atbalstīt sava novada uzņēmējus. Centrā būs iespējams gan izvietot tirdzniecības vietu, gan instalāciju vai kā citādāk prezentēt savu uzņēmumu.

 

Avots:www.nekrīze.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *