SIA “Arbo” stiprina komandas garu, piedaloties sporta aktivitātēs

SIA „Arbo” darbinieki ne tikai cītīgi strādā, bet atrod laiku, lai uzturētu sevi sportiskā formā. 16.jūnijā SIA „Arbo” darbinieki un viņu ģimenes locekļi vienojās komandā, lai Piedzīvojuma Parka Pusmaratona sacensībās pārstāvētu vienu no lielākajiem koka logu un durvju ražotājiem.

16. jūnijā ARBO komandas mazākie dalībnieki piedalījās Balto skrējienā, izcīnot savas pirmās nozīmīgās balvas, toties izturīgākie, pārbaudīja savus spēkus garākajā distancē, skrienot 21 km.

SIA „Arbo” valdes loceklis Jānis Siliņš atzīmē: „Darba rezultāts ir atkarīgs no savstarpējās sapratnes, tāpēc svarīgi ir izveidot saliedētu komandu. Sporta aktivitātes un izturības pārbaude ir viens no veidiem, kā stiprināt komandas garu un radīt piederības sajūtu uzņēmumam.”

Piedzīvojumu Parka Pusmaratona sacensības jau notika trešo gadu pēc kārtas. Šoreiz tās notika 16.jūnijā un tajās piedalījās gandrīz 1600 dalībnieku, tai skaitā arī ARBO komanda. Jāatzīmē, ka ARBO darbinieki ir samērā aktīvi un ar prieku uzņemas dalību dažādos pasākumos, kā arī iesaistās to organizēšanā un vadīšanā uzņēmuma mērogā.

SIA „Arbo” ir viens no lielākajiem koka logu un durvju ražotājiem Latvijā ar 20 gadu darba pieredzi, nodarbinot vairāk nekā 70 darbinieku.

 

Avots:www.arbo.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *