Koka rotaļlietu ražotājs SIA “VARIS Toys” atver savu pirmo veikalu

Latvijā lielākais rotaļlietu ražotājs – SIA „VARIS Toys” – attīstās, Rīgā (Martas ielā 9 – 1A) atverot savu pirmo rotaļlietu veikalu. Uzņēmums, kas līdz šim veiksmīgi darbojies, ražojot un eksportējot koka rotaļlietas, piedāvās savas rotaļlietas arī plašākai Latvijas publikai.

Veikala idejas autore un SIA „VARIS Toys” mārketinga direktore Evija Tīrele par jauno veikalu: „”Rotaļnīca” – tas nav tikai vienkāršs rotaļlietu veikals – tā ir vieta, kur ar rotaļāšanos bērni apgūst un iemācās jaunas zināšanas, un pieeju radošām aktivitātēm un rotaļām. Vēlamies šo ideju attīstīt un ar veikala „Rotaļnīca” konceptu iziet plašākā – Baltijas valstu, mērogā, strādājot kā franšīze”.

Jaunā rotaļlietu veikala atklāšana un preses conference notiks šodien, 10.jūlijā plkst. 16.00, savukārt plašākai sabiedrībai „Rotaļnīca” būs atvērta no 11.jūlija. Veikala atklāšanas nedēļā – laikā no 11. jūlija līdz 14. jūlijam veikala apmeklētājus sagaidīs īpašā gaisotnē – ar rotaļām, spēlēm un īpašām atlaidēm.

Ražotājs „VARIS Toys” stingri ievēro bērnu rotaļlietu kvalitātes, bērna attīstības un dizaina aspektus, tāpēc veikalā būs pieejami īpaši atlasīti ražotāju produkti, kas tiešā veidā atspoguļo „VARIS Toys” ideju par kvalitatīvām, skaistām un galvenais – attīstošām – rotaļlietām. Produktu klāstā būs pieejamas koka rotaļlietas, radošie komplekti un īpaši skaisti  no Francijas – „DJECO”, pašiem mazākajiem attīstošās mīļlietiņas no „Candida”, „Fürnis” un „Inware”, kā arī daudzi citi skaisti produkti maziem un lielākiem bērniem. Veikala pastāvīgajā programmā būs paredzētas rotaļu un spēļu darbnīcas, kur zinoša „Rotaļnīcas” darbinieka vadībā bērni varēs apgūt jaunas radošas spēles un pagūs iejusties mazu mākslinieku lomās, veidojot, zīmējot, krāsojot.

 

Avots:www.berniemdraudzigs.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *