Tuvojas starptautiskā kokapstrādes izstāde Baltkrievijā “WOODWORKING 2012”

No 11. līdz 14.septembrim Minskā, Baltkrievijā, norisināsies nozīmīgākā mežsaimniecības, kokapstrādes un mēbeļu rūpniecības iekārtu un tehnoloģiju izstāde Baltkrievijā – „WOODWORKING 2012″, kur vienkopus savus jaunākos produktus prezentēs gan vadošie Vācijas, Itālijas un citu valstu kokapstrādes iekārtu ražotāji, gan lielākie kokapstrādes iekārtu un instrumentu ražotāji vietējā tirgū. Izstādes dalībnieki tradicionāli piedāvā ļoti plašu pasaulē atzītāko kokapstrādes iekārtu ražotāju produktu klāstu – no koksnes pirmapstrādes un žāvēšanas iekārtām līdz automatizētiem kokapstrādes centriem un mēbeļu ražošanas līnijām, stimulējot vietējās kokapstrādes nozares attīstību.

Ņemot vērā, ka alternatīvu energoresursu meklējumos ar katru gadu arvien aktuālāks jautājums kļūst koksnes atlieku izmantošana, izstādes ietvaros arī šogad tiek organizēta specializētā izstāde „Bioenergy 2012″, kuras tematiskais saturs ir tehnoloģijas un iekārtas dažāda veida biokurināmā ražošanai un izmantošanai, atjaunojamie energoresursi, biomasa  un saistītie bioprocesi. Līdzdarbojoties jaunu darījumu slēgšanā un piedāvājot tirgotājiem izveidot tiešus kontaktus ar potenciālajiem pircējiem bez starpnieku palīdzības, pirmo reizi „WOODWORKING” ietvaros organizētās kurināmo koksnes produktu izstādes – gadatirgus mērķis ir veicināt koksnes kurināmā vairumtirdzniecības attīstību. Izstādes – gadatirgus ekspozīcijā tiks ietverts plašs kurināmo koksnes produktu klāsts: granulas, briketes, kurināmā šķelda, kokogles, malka un cita veida biokurināmais.

Bez mežizstrādes mašīnām, kokzāģēšanas iekārtām un kokapstrādes iekārtām un instrumentiem, izstādē ietverta arī kokapstrādes produktu sekcija (zāģmateriāli, mēbeļu sagataves, parkets, saplāksnis, galdniecības plātnes, kokskaidu plātnes, kokšķiedru plātnes u.c. produkti) un koka māju būvniecības sekcija (karkasa mājas, līmētās koka konstrukcijas, komplektējošās interjera detaļas, terases u.c. koka būvelementi). Izstādes darījumu programmas ietvaros tradicionāli notiks arī nozares speciālistu konference un dažādi semināri.

Aizvadītajā gadā izstādē „WOODWORKING 2011″ piedalījās 116 uzņēmumi no 13 pasaules valstīm: Baltkrievijas, Vācijas, Spānijas, Itālijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Krievijas, Slovēnijas, Ukrainas, Francijas, Zviedrijas un Čehijas.

 

Lasīt vairāk:www.woodworking.minskexpo.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *