Mammadaba Meistarklases aktīvāko skolotāju tālākizglītības kursi “Ezerniekos”

Apkopojot Mammadaba Meistarklases rezultātus, noskaidroti skolotāji, kuri no 25. līdz 27.jūlijam piedalīsies AS “Latvijas valsts meži” organizētajā triju dienu nometnē – tālākizglītības kursos Mammadaba tūrisma un rekreācijas centrā “Ezernieki”. Mammadaba nometnē piedalīsies tie veiksmīgākie 40 skolotāji, kuri 2011./2012. mācību gadā visaktīvāk iesaistījušies Mammadaba meistarklasē un ieguvuši visvairāk papildpunktu.

Nometnes laikā skolotājiem būs iespēja iegūt sertifikātus par Valsts Izglītības Satura Centra (VISC) saskaņotās tālākizglītības programmas apguvi. Nometnes dalībnieki iegūs kompetenci ne vien par vides izglītības aktualitātēm un metodikas novitātēm šajā jomā, bet arī apmainīsies ar savstarpējo pieredzi meža vides izglītības darbā. Tāpat pedagogi uzkrās zināšanas par skolu iespējām sadarboties ar meža nozari vides izglītības procesa veicināšanai Latvijā un praksē iepazīs meža tēmas integrācijas iespējas mācību saturā.

Mammadaba meistarklase ir pastāvīga un vispusīga iespēja skolām tuvināt mācību procesu dabai. Tā piedāvā 1.-9. klašu skolotājiem un skolēniem apgūt vides izglītības programmu “Izzini mežu” caur atpūtu Mammadaba tūrisma objektos un AS “Latvijas valsts meži” mežsaimniecībās.

“Izzini mežu” ir vides izglītības programma, uz kuras balstās AS “Latvijas valsts meži” organizētās aktivitātes skolām. Programmas mērķis ir veicināt skolotāju un skolēnu izpratnes veidošanos par meža daudzveidīgo nozīmi mūsu dzīvē, iesaistot mežu kā tēmu un vietu vispārējās izglītības mācību procesā.

 

Avots:www.tavsmezs.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *