Tērvetes dabas parkā norisinās kārtējā vides izziņas nometne bērniem

No 8. – 13. jūlijam Tērvetes dabas parkā notiek kārtējā vides izziņas nometne bērniem „Mammasdabas takās”.

Nepilnas nedēļas laikā 25 pusaudži iepazīs augu un dzīvnieku sugas mežā, veiks pētījumus, novērojumus un eksperimentus dabā. Apzinās Latvijas Valsts mežos izmantotās meža apsaimniekošanas metodes „Zaļā zelta „takā””. Jaunie dabas pētnieki noskaidros koksnes īpašības un tās daudzveidīgās izmantošanas iespējas, strādās ar galdniecības instrumentiem Koktēlniecības darbnīcā. Kopā ar apmācības centru „Pelēkais Vilks” apgūs praktiskās āra dzīves prasmes un iemaņas. Strādājot grupās, veidos uzvedumu „Koka stāsts”, izkops orientēšanās prasmes mežā un dosies ekskursijā uz Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūtu Jelgavā „MeKA”.

Veselīgas nometnes Tērvetes dabas parkā atbalsta AS „Latvijas valsts meži” sadarbībā ar biedrību „Tērvetes Meža izglītības centrs” vides izziņas programmas „Izzini mežu” ietvaros.

Lai atpūstos, apgūtu meža gudrības, mācītos sadarboties, iegūtu jaunus draugus un interesanti pavadītu laiku, vairāku nometņu ietvaros Tērvetes dabas parka takās katru vasaru dodas ap 100 bērnu.

 

Avots:www.mammadaba.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *