Anglijas sadarbības partneru interese var sekmēt „Arbo” produkcijas eksportu

Š.g. jūnija izskaņā SIA „Arbo” bija ieradušies sadarbības partneri no Anglijas. Sadarbība ar kolēģiem Anglijā uzsākās iepriekšējā gada oktobrī, kad tika noslēgta vienošanās par tradicionālo, jeb tā saukto skandināvu logu piegādi. Vizītes laikā Anglijas sadarbības pārstāvji izrādīja interesi par ārdurvīm, kas tiek izgatavotas uzņēmuma ražotnē. Jāpiebilst, ka SIA „Arbo” ražotne ir sertificēta atbilstoši Anglijas būvniecības prasībām. No 2013.gada 1.janvāra Anglijā stāsies spēkā stingrākas būvgaldniecības prasības, kas ļaus turpmāk būvniecībā izmantot tikai sertificētus produktus, kas atbilst noteiktām normām. SIA „Arbo” ražotie un uz Angliju eksportētie logi jau ir atbilstoši sertificēti un, lai gan šobrīd regulārie logu sūtījumi uz Angliju ir samazinājušies, cerība tos atjaunot iepriekšējā līmenī ir visai reāla. Iespējams jau no nākamā gada sākuma tiks panākta vienošanās par logu un ārdurvju eksportu regulāros apjomos.

„Lai gan vēl ir pāragri runāt par iespējamo pasūtījumu lielumu ārdurvju un logu ražošanā un piegādē Anglijas sadarbības partneriem, priecē tas fakts, ka interese pie mums ražotiem koka logiem un durvīm pastāv. Tas nozīmē, ka esam iekarojuši ārzemju partneru uzticību par spēju izpildīt pasūtījumu labā kvalitātē un paredzētajā laikā”, saka SIA „Arbo” valdes loceklis un izpilddirektors Jānis Siliņš.

SIA „Arbo” ražotie uz āru verami logi jeb tā sauktie skandināvu profila logi var būt verami gan uz iekšpusi, gan uz ārpusi (tradicionāli izmantoti uz āru verami). Atšķirīgais vēršanās virziens izvēlēts, lai spēcīgs vējš, ar ko nereti jārēķinās Eiropas ziemeļu daļas iedzīvotājiem, piespiestu loga vērtni pie rāmja, pasargājot eņģes un furnitūru no deformācijas un nama saimniekus – no caurvēja. Šie logi ir ekonomiskākais koka logu variants salīdzinājumā ar Eiro logiem. Tradicionāli skandināvi tos izmanto savām privātmājām.

 

Avots: SIA „Arbo” sniegtā informācija

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *