“AB virtuves” paplašina savu darbību, izveidojot jaunu uzņēmumu un zīmolu

Pirms diviem gadiem Viktors Žilins, kas ir „Dizaina grupas IN” direktors un savulaik dibinājis „AB Virtuves”, izveidojis jaunu uzņēmumu un zīmolu – FUBI (Furniture Used by Individual). Sākotnēji Juglas ražotnē tika nodarbināti 9 cilvēki 900 m2 lielā ražotnē, tagad „Dizaina grupa IN” nodarbina 20 cilvēkus un rudenī plāno pārcelties uz 6 000 m2 – ražošanas telpām Ganību dambī. Pasūtījumu skats pieauga un ražotne kļuva pārāk noslogota, kā arī neatbilda uzstādītiem mērķiem, tad arī radās ideja par jaunu ražotni.

Kad Eiropā lielie mēbeļu ražotāji veras ciet, uzņēmumam noticēja Citadele Līzings un faktorings un apdrošināšanas sabiedrība BTA, kas arī sniedza finansējumu idejas realizācijai. Strādājot tikai vietējā tirgū var nonākt ļoti smagā situācijā, tāpēc V.Žilins ieguldīja krietnus pūliņus, lai nodrošinātu nākotnes eksportu. Viss sākās ar informāciju internetā, tad parādījās FIX kafijas galdiņš Lielbritānijas arhitektūras un dizaina žurnālā „Icon”. Uzņēmumam nav tik liels marketinga budžets, lai varētu piedalīties izstādēs. Tā vieta tiek izmantots internēts pārdošanas aģentu piesaistei, kuri vēlētos izplatīt „Dizaina grupas IN” produkciju. Šādu cilvēku atradām Nīderlandē, kas piedāvāja piedalīties Utrehtas pilsētas Toonkamer izstāžu telpā. Tā nav tirdzniecības vieta, bet platforma ražotāju patstāvīgais ekspozīcijai. Rudenī ir plānots, ka produkcija varētu būt pārstāvēta 30 Nīderlandes salonos. Un uzņēmuma mērķis ir nākamā gada laikā sasniegt 3 milj. eiro eksporta apjomu. „Mēs esam pirmais uzņēmums no Austrumeiropas, kas tur būs pārstāvēts”, atzīsts V. Žilins.

Lai sasniegtu visu ieceroto ir jāpiedāvā liels sortiments gan produktu, gan krāsu ziņā. Kā arī uzņēmums ieguldīja jaunās jaudīgās industriālā tipa iekārtās, kuru programmas spēj apvienot daudzus sīkus, dažādus pasūtījumus un ražot tos bez šķirošanas.

 

Avots: avīze „Dienas Bizness”

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *