Jauns krēslu zīmols PLYCOLLECTION no Latvijas ražotāja

Savu nišu ir iekārojis PLYCOLLECTION zīmols, kas ir Chair Baltic mantinieks, turpinot virzīt iesākto koncepciju – sadarbību ar skandināvu dizaineriem. PLYCOLLECTION produkts ir uz eksportu orientēts materiāls, kura mērķis ir iekārot dizaina koka krēsla segmentu.  Šie krēsli atšķīrās ar savu sarežģīto formu, kas veidoti no koka saplākšņa, kas finierēti ar dažādam apdarēm – bērza, ozola, riekstkoka u.c. Bet pārsvarā izmanto vietējo Latvijas bērzu.

„Sadarbība ar skandināvu dizaineriem atbilst zīmola filozofijai – radīt vieglu formu un pievilcīga dizaina krēslu. Esam izskatījuši arī Latvijas dizaineru piedāvājumus, bet to skaistums bieži vien konfliktē ar funkcionalitāti, bet skandināvi to ir apguvuši no pagājuša gadsimta 50.gadiem”, skaidro Jānis Tilgass, kas ir „dizainakresli.lv” un PLYCOLLECTION īpašnieks.

Skandināvu tirgu ir grūti iekārot, jo viņi aizstāv savējos un negrib laist citus ražotājus. Uzņēmums ir vairāk orientēts uz Vāciju, Lielbritāniju, Beļģiju, Nīderlandi, Austrāliju, Japānu. Sākotnēji plāno sasniegt 1,5 milj. eiro apgrozījumu, kas balstīsies uz kontraktpasūtījumiem – krēsliem sabiedriskām un komerciālām telpām. Pašlaik uzņēmums sadarbojas ar „Daiļrade Koks”.

Uzņēmums ar savu produktu PLYCOLLECTION vēlās nostabilizēties un nākamgad uzsākt domāt par jaunās kolekcijas veidošanu, kur liks lielāku uzsvaru uz krāsām. Oktobrī uzņēmums piedalīsies Ķelnes izstādē, iespējams, arī Milānā. Galvenais mārketinga instruments ir dalība spēcīgās starptautiskās izstādes. Protams, izmaksas ir ļoti lielas, līdz ar to uzņēmumam ir svarīgs LIAA atbalsts, uzsvēra J.Tilgass.

 

 

Avots: avīze „Dienas Bizness” Nr. 135 (4301)

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *