Dizaineri aicināti pieteikt dalību konkursam “Mēbeļu Dizaina Balva 2013”

Singapūras Mēbeļu ražotāju apvienība (Singapore Furniture Industries Council) organizē kārtējo konkursu “Mēbeļu Dizaina Balva” (Furniture Design Award jeb saīsināti FDA). Šā gada konkurss ir dizaineru iespēja pārdomāt savu uzdevumu mūsdienu pasaulē un saasināt uzmanību uz dzīvības trauslo dabu. Saskaroties ar pieaugošo dabas katastrofu draudiem, nedrošo ekonomisko situāciju un pārapdzīvotības problēmām, rodas jautājums, kādas ir jāprojektē mēbeles, lai tās nebūtu tikai estētisks priekšmets. Tāpēc konkursa dalībnieki tiek aicināti izvēlēties izaicinošus mērķus un radīt tādas mēbeles, kas spētu izraisīt būtiskas pārmaiņas jaunajās mēbeļu dizaina tendencēs.

Iesniedzēju kategorijas:

  • Dizaineru kategorija. Darbu autori – ne vecāki par 40 gadiem. Izstrādātajam dizainam jābūt jaunam – ne izmantotam ražošanā, ne publicētam internetā vai avīzēs.
  • Studentu kategorija. Piedalīties var jebkurš augstākās mācību iestādes audzēknis, kas studē dizainu vai mākslu. Izstrādātajam dizainam jābūt jaunam – ne izmantotam ražošanā, ne publicētam internetā vai avīzēs.

Tiks izvēlēti 12 darbi un to autorus intervēs industrijas profesionāļi. Pēc sīkākas atlases izvēlēsies finālistus, kuru darbi tiks izstādīti Singapūras Expo.

Darbus “Mēbeļu Dizaina Balva 2013” konkursam var iesniegt līdz šī gada 1. septembrim.

 

Lasīt vairāk:www.design.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *