Latvijas koka māju ražotājus aicina piedalīties tirdzniecības misijā uz Franciju

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas koka māju ražotājus piedalīties tirdzniecības misijā uz Franciju 2012. gada 11. – 12. oktobrī Parīzē un Anžē koka konstrukciju izstādes “Salon Maison Bois 2012” laikā. Tirdzniecības misijas ietvaros tās dalībniekiem 11.oktobrī Latvijas Republikas vēstniecībā Parīzē tiks sniegtas prezentācijas par tirgus tendencēm Francijā un organizētas individuālās tikšanās (potenciālo Francijas partneru izvēle notiks apzinot Latvijas uzņēmēju intereses un vajadzības). Savukārt  12. oktobrī paredzēts izstādes “Salon Maison Bois 2012” apmeklējums, kas ir viena no vecākajām un atpazīstamākajām šāda veida izstādēm Francijā.

Francijā koka māju tirgus attīstās ārkārtīgi strauji. Piemēram, 2008. gadā Francijā tika uzbūvētas 12,2 tūkst. koka māju, kas bija par 17% vairāk nekā gadu iepriekš. Francijas Nacionālā koku atbalsta komiteja prognozē, ka turpmākajos gados Francijā ik gadu tiks uzbūvētas apmēram 30 tūkst. koka mājas, aizņemot 20% no kopējā jauno mājokļu tirgus.

Izstādē “Salon Maison Bois” 2010. gadā piedalījās 267 dalībnieki no tādām valstīm kā Kanāda, Austrija, Vācija, Igaunija, Beļģija, Luksemburga un Latvija. Kopumā izstādi pagājušajā gadā apmeklēja apmēram 20 tūkst. apmeklētāju. To vidū bija gan privātpersonas, gan nozaru pārstāvji. Izstādē katru gadu piedalās būvnieki, arhitekti, jumtu, grīdu, logu, durvju un kāpņu izgatavotāji, galdnieki, dažādu izolācijas un kurināmo produktu jomas pārstāvji, kā arī mājas iekšējās un ārējās apdares produkcijas ražotāji un instalētāji, protams, neiztrūkstoša ir arī koka māju ražotāju klātbūtne.

Pieteikšanās dalībai tirdzniecības misijā līdz 2012. gada 24. augustam.

 

Lasīt vairāk: www.liaa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *