“Latvijas finiera” meitasuzņēmums “Troja” plāno kāpināt apgrozījumu par 6,7%

2012.gada 1.pusgadā SIA “Troja” neto apgrozījums sastādīja 6,2 miljonus latu un tika pārdoti 11 tūkstoši  kubikmetru saplākšņa detaļu,  līdzīgi kā 2011.gada 1.pusgadā.  2012.gada 1.pusgadā Sabiedrības peļņa pirms nodokļiem sasniedza 520 tūkstošus latu.

Šogad kopumā uzņēmums plāno sasniegt  12,7 miljonus latu apgrozījumu un realizēt 23 tūkstošus kubikmetru piezāģēto un apstrādāto saplākšņa detaļu.

SIA “Troja” pamatā ražo saplākšņa detaļas firmām, kas ražo produktus transporta industrijas un celtniecības iekārtu ražotājiem.  Ekonomiskās aktivitātes līmenī Eiropas Savienības valstīs uz kurām Sabiedrība caur A/S “Latvijas Finieris” un tās meitas uzņēmumiem eksportē saražoto produkciju, vērojama stagnācija, līdz ar to nav prognozējama pieprasījuma palielināšanās pēc produkcijas  gada otrajā pusē.  Uzņēmums ražo arī mēbeles, šūpuļkrēslus, skrituļošanas rampas un ceļazīmes, ko realizē pārsvarā Latvijā, un 2012.gada I pusgadā uzsākta skimboarda dēļu ražošana un tirdzniecība.

2011.gadu “Troja” noslēdza ar 11,9 miljonus latu lielu neto apgrozījumu un realizēti 22 tūkstoši kubikmetru saplākšņa detaļu, kas ir attiecīgi par 34% un 21% vairāk nekā 2010.gadā.

 

Avots:www.troja.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *