Austrijas uzņēmums „Binderholtz” otrreiz mēģina investēt Karēlijā

Lielākais Austrijas koksnes pārstrādes uzņēmums „Binderholtz” ir gatavs turpināt sadarbību ar Karēliju (Krievija). Pēc mēdiju sniegtām ziņām austrieši plāno izveidot jaunu uzņēmumu, bāzējoties uz Kondopožeska meža eksportētājā rūpnīcu un Karēlijas valdība tuvākajā laikā plāno noslēgt sadarbības vienošanos ar uzņēmumu. „Binderholtz” Karēlijas meitas uzņēmuma produkciju plāno sūtīt gan uz Krievijas, gan uz ārvalstu tirgiem.

Austrijas uzņēmumam tas ir jau otrais mēģinājums investēt Karēlijā. 2011.gada novembrī „Binderholtz” ar iepriekšējo valsts valdību plānoja parakstīt protokolu par Kemi pilsētās jaunās zāģētavas atvēršanu. Uzņēmums bija gatavs ieguldīt 40 milj. eiro (ap 28 milj. LVL), bet projekts tā arī netika realizēts.

„Binderholtz” ir lielākais koksnes pārstrādes uzņēmums Austrijā. Ikgadēji uzņēmums pārstrādā ap 3 milj. m3 koksnes. Uzņēmums specializējas polimateriālu, slaidprofila izstrādājumu, līmētu vairogu un brusu, māju celtniecības vairogu elementu ražošanā un eksportē savu produkciju uz 40 pasaules valstī.

 

Avots: www.bumprom.ru

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *