2014.gadā Soču olimpisko spēļu apmeklētāji atpūtīsies ASV guļbaļķu mājās

Piecus gadus atpakaļ amerikāņu uzņēmums „Jim Barna Log & Timber Homes” nolīga „Logdom LLC” izplatīt savu ekskluzīvo produkciju Krievijas Federācijā. Pa šiem gadiem Maskavā, Pēterburgā un citās pilsētās uzcēla vairākas dzīvojamas mājas. Uzņēmums vēlās radīt vērienīgu atpūtas kompleksu tūristiem, kas ziemā vēlās slēpot Krasnaja Poļana kalnos, bet vasarā atpūsties Melnas jūras piekrastē. Kā arī nodrošināt zināmu klientu daļu 2014.gadā rīkotājās olimpiskas spēles.

Projektu īstenos trīs posmos. No sākuma izbūvēs septiņas apartamentu mājiņas, arī restorāna, saunas un sporta kompleksu, kas spēs uzņemt līdz pat 50 cilvēku. Otrajā posmā – trīs VIP villas, administrācijas ēku un rekreācijas zonu, trešajā – 12 apartamenta tipa mājiņas. Pēc kompleksa uzcelšanas guļbaļķu un koka konstrukcijas spēs nodrošināt servisu 105 klientiem.  Projekta būvniecība tiek īstenota nacionāla parka teritorijā, līdz ar ko liela uzmanība tiek pievērsta vides aizsardzībai, ainavas saglabāšanai un ekoloģijai.

„Logdom LLC” prezidents Pjotors Gukovskijs uzsver, kā Krievijas klientiem patīk amerikāņu guļbaļķu māju kvalitāte. Celtniecības normas kļūst stingrākas un klientiem rodas vairāk specifisku prasību, tāpēc „Jim Barna Log & Timber Homes” piedāvā standarta un risinājumi pēc pasūtījuma. Kā arī ir piedāvāti pieci baļķu profila veidi, dažādi baļķu izmēri un cita veida specifiska produkcija/materiāls, piem., Austrumu balto priedi, kurai ir labāka siltumizolācija.

„Jim Barna Log & Timber Homes” ir Ziemeļamerikas lielākais baļķu un koka karkasa māju ražotājs. Kopš dibināšanas 1976.gadā uzņēmums saražoja vairāk kā 14 000 augstas kvalitātes guļbaļķu un karkasa māju pasaules tirgiem. Uz doto brīdi uzņēmums sadarbojas vairāk kā ar 60 ASV un citu valstu izplatītājiem, veicot piegādi uz Islandi, Vāciju, Krieviju, Dāniju, Ungāriju, Kanādu, Norvēģiju, Horvātiju, Lielbritāniju, Turciju, Beļģiju un uzsākts piegādes process uz Čehiju, Lībiju un Ķīnu.

 

Avots: žurnāls „Baltijas koks”(jūlijs)

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *