Pieredzes un zināšanu apmaiņas pasākums Mežaparkā “Orientējies meža nozarē!”

Mežs ir vislielākā Latvijas bagātība un meža nozare ir viena no būtiskākajām tautsaimniecības nozarēm – ar mežu, un meža produktiem ir saistīts ikviens iedzīvotājs. Mežam ir nozīmīga loma kultūras tradīcijās, tas sniedz plašas brīvā laika pavadīšanas iespējas, kā arī slēpj sevī unikālas dabas bagātības. Tādēļ, lai popularizētu meža nozari un ilgtspējīgu dzīvesveidu, Mežaparkā (pie Lielās estrādes) 2012. gada 21.septembrī tiek organizēts pasākums „Orientējies meža nozarē!”, kuru profesionālās pieredzes un zināšanu apmaiņas nolūkā aicināti apmeklēt visi ar meža nozari saistītie ļaudis.

Pasākumā piedalīsies Latvijas meža nozares darbinieki – dažādās specialitātēs strādājošie, meža īpašnieki, pašvaldību, mācību iestāžu, nevalstisko organizāciju pārstāvji, kā arī profesionālajās skolās un augstskolās studējošie un nozares seniori.

Pasākumu organizē Zemkopības ministrija sadarbībā ar biedrību „Zaļās mājas” un meža nozares organizācijām, iestādēm un uzņēmumiem – LVM, VMD, LKF, LF, MĪB, MKPC, LLUMF, RM, MEKA.

 

Lasīt vairāk:www.zm.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *