IKEA plāno apgūt jaunu biznesa sfēru, Eiropā atverot vismaz 100 viesnīcas

Saskaņā ar publiski pieejamo informāciju, Zviedrijas mēbeļu koncerns IKEA plāno investēt vienu miljardu eiro viesnīcu biznesā, atverot vismaz 100 viesnīcas visā Eiropā, tostarp Vācijā, Beļģijā, Lielbritānijā, Nīderlandā un Baltijas valstīs. Sākumā uzņēmums veicis darbības saistībā ar īpašumu iegādi visā Eiropā. Plašākai sabiedrībai gan pagaidām netiek sniegta informācija, kad varētu notikt šo viesnīcu atvēršana.

Viesnīcu būvniecībā plānots izmantot finansējumu no uzņēmuma zīmola „IKEA” ieņēmumiem, kas pēc nesen uzņēmuma veiktā izvērtējuma ir 9 miljonu eiro vērtībā. Šā brīža koncepcija neparedz viesnīcās izmantot IKEA zīmolu un iekārtot tās ar IKEA mēbelēm, kas ierindotas lēto mēbeļu grupā un ko spēj samontēt pats gala lietotājs.

Koncerna jaunās biznesa idejas koncepcija paredz atvērt lētas un praktiskas viesnīcas centrālajās vietās, kas nosaka atbrīvoties no visa liekā un nevajadzīgā, kā piemēram, no restorāniem viesnīcās, tā vietā nodrošinot labas brokastis, ātrgaitas interneta pieslēgumu un efektīvu uzņemšanu bez formalitāšu kārtošanas, ko parasti veic, atstājot viesnīcu.

 

Avots:www.eubusiness.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *