SIA “Arbo” ražotā koka produkcija drīz vien varētu nonākt arī tālajā Japānā

Iespējams, ka arī tālajā Japānā drīz vien nonāks SIA “Arbo” ražotā koka produkcija. Beidzot ilgā e-pasta sarakste vainagojusies panākumiem un jau augustā notika SIA “Arbo” izpilddirektora Jāņa Siliņa un Pārdošanas direktora Edmunda Domkina tikšanās ar būvniecības materiālu izplatītājfirmas Japānā pārstāvjiem. „Japānas firmas pārstāvji ieradās šeit, lai apskatītu un pēc saviem kritērijiem novērtētu mūsu ražotni”, sacīja SIA “Arbo” izpilddirektors Jānis Siliņš, uzsverot, ka, lai gan jūtama starpkultūru milzīgā atšķirība, tā netraucē augstā profesionālā līmenī apspriest nepieciešamās iespējamās sadarbības nianses.

Septembra sākumā SIA “Arbo” uz Japānu nosūtīja pirmos izgatavotos paraugus – bīdāmās koka durvis. SIA “Arbo” ražotās bīdāmās koka durvis ir izcilas kvalitātes un atbilstoši sertificētas. Tomēr būvniecības nozarē bieži tiek novērots, ka prasības dažādās valstīs ir atšķirīgas, turklāt nepieciešami dažādi sertifikāti un jāveic noteikti kvalitātes testi. Šī reize nav izņēmums. Tā kā būtiski atšķiras sertifikācijas principi un kvalitātes kritēriji tālajā Japānā, septembrī izgatavotās bīdāmās koka durvis tiks nogādātas tur testu veikšanai. Nākamā tikšanās starp abām pusēm plānota septembra beigās. Šajā tikšanās reizē plānots apspriest iespējamā pasūtījuma detaļas. „Esam optimistiski noskaņoti, jo kvalitāte mūsu ražotai produkcijai un izmantotajiem kokmateriāliem tiešām ir laba. Šī darījuma izdošanās būtu liels izaicinājums, kas būtiski noslogos mūsu ražotni. Vai mērķēt augstu ir slikti?”, retorisku jautājumu uzdod Jānis Siliņš.

SIA “Arbo” ir viens no vadošajiem koka logu un durvju ražošanas uzņēmumiem Latvijā, kurš darbojas kopš 1991.gada. SIA “Arbo” galvenie darbības virzieni ir koka logu, durvju, bīdāmo un citu koka, stikloto konstrukciju izgatavošana, popularizējot ekoloģiski tīru materiālu izmantošanu būvniecībā. Tā kā viens no uzņēmuma galvenajiem mērķiem ir zaļās būvniecības attīstība un ekoloģisku materiālu izmantošana tajā, lai iepazītos ar citu Eiropas valstu pozitīvo pieredzi šajā jomā un zaļās būvniecības tendencēm Skandināvijā, SIA “Arbo” 30. – 31.augustā devās uz Zviedriju, kur jaunbūvētajā sporta kompleksā Vahjo norisinājās zaļās būvniecības forums.

 

Avots:www.arbo.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *