AS “LVM” uzsākusi apaļo kokmateriālu pārdošanu piegādēm 2013.gadā

AS “Latvijas valsts meži” uzsākusi apaļo kokmateriālu pārdošanu piegādēm 2013.gadā pārdošanas programmu STABILITĀTE un IESPĒJAS ietvaros.

Apaļo kokmateriālu pārdošana programmas STABILITĀTE ietvaros tiks realizēta sarunu “Par apaļo kokmateriālu piegādi 2013.gadā” veidā. Lai pieteiktos un/vai apliecinātu atbilstību dalībai klientu apkalpošanas programmā STABILITĀTE, esošie dalībnieki un jaunie dalībnieki līdz š.g. 15.oktobrim aicināti iesniegt rakstveida pieteikumu, kurā norādīts interesējošo apaļo kokmateriālu veids, t.sk. pārstrādes iespējām atbilstošs caurmēru diapazons, un visus pievienotajā tabulā uzskaitītos, atbilstību pārdošanas programmai STABILITĀTE apliecinošos dokumentus. Sarunās “Par apaļo kokmateriālu piegādi 2013.gadā” piedāvātie apaļie kokmateriāli ir zāģbaļķi un finierkluči.

Savukārt apaļo kokmateriālu pārdošana programmas IESPĒJAS ietvaros tiks realizēta divos posmos. Informācija par dalības kritērijiem, prasības apliecinošiem dokumentiem un to iesniegšanas termiņu interesentiem būs pieejama 39.kalendārajā nedēļā.

LVM atgādina, ka klientu apkalpošanas programma IESPĒJAS ir piemērota jebkuram pārstrādes uzņēmumam neatkarīgi no tā saimnieciskās darbības apmēra, koksnes produktu pārstrādes apjoma vai ražoto produktu groza, kurš atbilst programmas ietvaros izvirzītajiem nosacījumiem.

Līdz 15.oktobrim interesenti aicināti iesniegt piedāvājumus arī iepirkumam “Mežizstrādes pakalpojumu sniegšana, izstrādājot krājas kopšanas cirtes, slēdzot vispārīgo vienošanos”, kā rezultātā tiks slēgta vispārīgā vienošanās ar darbības laiku no 2013.gada janvāra līdz 2013. gada 31. decembrim. Kopējais iepirkuma priekšmeta apjoms ir 300 000 kubikmetru.

 

Lasīt vairāk:www.lvm.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *