Mežu īpašnieki un apsaimniekotāji aicināti uz rudens semināru Vecumnieku novadā

Sestdien, 6. oktobrī Vecumnieku novada Kurmenes pagasta mežsaimniecības demonstrējumu teritorijā (MDT) «Pūpoli» notiks ikgadējais bezmaksas rudens seminārs – atvērto durvju diena.

Pasākumu pl.10:00 atklās mežsaimniecības konsultante Jekaterina Blaua, pastāstot par aktualitātēm, kas skar Eiropas Savienības atbalsta saņemšanas iespējas meža apsaimniekošanā. MDT «Pūpoli» pārvaldnieks, mežzinis Raimonds Mežaks klātesošos iepazīstinās ar jaunajiem «Meža atjaunošanas, ieaudzēšanas un plantāciju meža noteikumiem.» Savukārt Vecumnieku novada lauksaimniecības konsultante Anita Smilškalne iepazīstinās ar kārtību, kādā aprēķina soda naudu par nepastrādātu lauksaimniecības zemi. Semināra teorētisko daļu noslēgs ciemiņš no Viļņas – Gražvydas Šiukščius, kurš pastāstīs par jaunaudžu aizsardzības iespējām.

Semināra otrajā daļā interesenti varēs iepazīties ar SIA «Manta – tehnika» piedāvāto «dzelzs zirgu» un jaunaudžu aizsardzības līdzekli «Cervacol extra». Dalībniekiem būs iespēja iepazīties arī ar saimniecības teritorijā realizētajām kopšanas un izlases cirtēm.

 

Papildus informācija: www.draugiem.lv/pupoli/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *