“Stora Enso Packaging” ražotnes attīstībā ieguldīs vairāk nekā divus miljonus latu

Gofrētā papīra un kartona ražotāja SIA “Stora Enso Packaging” tuvākajā laikā grasās ieguldīt vairāk nekā 2,274 miljonus latu ražotnes attīstībā.

SIA “Stora Enso Packaging”, kas ar 20,47 miljoniem latu ir 177. lielākais Latvijas uzņēmums, vērtējot pēc 2010. gada apgrozījuma, plāno iegādāties gofrētā kartona kastu ražošanas līniju (FFG), liecina iepirkuma konkursa rezultāts Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā. Šis ir viens no pēdējā laika “Stora Enso Packaging” lielākajiem iepirkumiem, tomēr šā gada aprīlī uzņēmums noslēdza citu, tikpat apjomīgu iepirkumu par ražošanas līnijas iegādi, kurā uzvarēja uzņēmums “Martin”, kas reģistrēts tajā pašā adresē, kur pēdējā konkursa uzvarētājs “Bobst Lyon”. Tāpat šogad papīra ražošanas uzņēmums slēdzis vairākus ne tik lielus iepirkumus, kas saistīti ar ražošanas paplašināšanu, piemēram, 669 tūkst. latu iepirkumu par tehnoloģisko gofrējamo iekārtu kompleksa iegādi un 937 tūkst. latu vērto apdrukas sekcijas iekārtu kompleksu.

Paredzēts, ka jauno ražošanas līniju piegādās Francijas uzņēmums “Bobst Lyon S.A.S.”, kas bija arī vienīgais, kas iesniedza savu piedāvājumu izsludinātājā konkursā.

Stora Enso grupā ietilpst uzņēmumi, kas darbojas vairāk nekā 35 valstīs pasaulē, un kopumā grupa nodarbina ap 30 000 cilvēku. 2011. gadā uzņēmuma pārdošanas apjomi sasniedza 11 miljardus eiro.

 

Avots:www.db.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *