Tiek uzsākts reģionālo semināru cikls par ES atbalstu biznesa uzsākšanai

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Eiropas Savienības (ES) informācijas centru tīklu Latvijā „Europe Direct” š.g. 12.oktobrī Valmierā organizē pirmo no reģionālo semināru cikla – „Eiropas Savienības atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai” pasākumiem.

„Eiropa 2020: stratēģija gudrai, ilgtspējīgai un iekļaujošai izaugsmei” ietver instrumentus krīzes seku pārvarēšanai ES un augsta nodarbinātības līmeņa, ražīguma un sociālās kohēzijas nodrošināšanai. Viens no šādiem instrumentiem ir informatīva atbalsta sniegšana uzņēmējiem, organizējot semināru ciklu par ES atbalstu biznesam un ekonomikas izaugsmes veicināšanai, radot izpratni par ES piedāvātajiem atbalsta instrumentiem.

Semināru mērķis ir palīdzēt ikvienam interesentam apgūt tādas komercdarbībā nepieciešamas prasmes kā biznesa ideju ģenerēšana, komandas veidošana, biznesa attīstības scenāriju izstrāde, biznesa plānu izstrāde ES finansējuma pieteikuma sagatavošanai, kā arī analizēt priekšgājēju biežāk pieļautās kļūdas šajos procesos, lai tās otrreiz neatkārtotu. Semināru ietvaros tiks sniegta informācija arī par ES atbalsta instrumentiem un tos administrējošajām struktūrvienībām Latvijā.

„Uzņēmējdarbības uzsākšanai nepieciešams informatīvi – konsultējošs „grūdiens”, jo īpaši ārpus Rīgas, kur pat sabiedrības aktīvākajai daļai informācija par dažādajiem ES atbalsta mehānismiem un komercdarbības pamatiem nav pieejama vienuviet,” akcentē LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, skaidrojot semināru cikla lietderīgumu. Turklāt dalība šajos semināros ikvienam interesentam ir bez maksas!

Šā gada rudenī LTRK sadarbībā ar ES informācijas centru „Europe Direct” uzsāk semināru sēriju piecās Latvijas pilsētās – Valmierā, Rēzeknē, Jēkabpilī, Jelgavā un Liepājā. Bezmaksas semināru mērķauditorija ir Latvijas iedzīvotāji, kas vēlas uzsākt vai tikko sākuši uzņēmējdarbību.

 

Lasīt vairāk:www.chamber.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *