Viss būvniecībai, remontam un interjeram – izstādē “Māja. Dzīvoklis 2012”

No 18. līdz 21. oktobrim Ķīpsalā norisināsies izstādē, kuru apmeklēt aicināts ikviens, kas vēlas būvēt, remontēt, iekārtot, restaurēt vai smelties jaunas idejas sava mājokļa iekārtošanai. Izstādē piedalīsies nozīmīgākie preču un pakalpojumu ražotāji, tiešie piegādātāji un konkurētspējīgākie tirgotāji no Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Vācijas, Polijas un citām valstīm.

Galvenās izstādes nozares: projektēšana un celtniecība, būvkonstrukcijas un to izstrādājumi (guļbūves, saliekamās mājas un to konstrukcijas, grīdas segumi, kāpnes, logi, durvis un to furnitūra, žogi, vārti un to aprīkojums), apdares materiāli, interjera dizains, mājas aprīkojums (mēbeles, interjera dizains, saunas, pirtis), celtniecības instrumenti un tehnika, u.tml. Īpaši plašs un daudzveidīgs būs piedāvājums mājas un dzīvokļa interjera pārvērtībām – lampas, trauki, tapetes, paklāji, aizkari, mēbeles, vāzes, akvāriji, dekori un daudz kas cits.

Piemēram, cēlkoku grīdu ražošanas uzņēmums „Amber Wood” iepazīstinās ar jauno produktu sēriju – ekoloģiskiem grīdas dēļiem ar vecinātu eļļotu virsmu un moderno interjeru grīdas dēļiem ar balinātu eļļotu virsmu, kas labi iederas ne tikai guļamistabā vai viesistabā, bet arī virtuvē, koridorā un vannas istabā. Līdz šim līdzīgas kvalitātes virsmas apstrādi un apdari bija iespējams panākt tikai pēc grīdas ieklāšanas uz vietas objektā. Šo dēļu galvenā priekšrocība salīdzinājumā ar ierastajiem ozola un oša masīvkoka grīdas dēļiem ir tā, ka dēļi ir rūpnieciski slīpēti un eļļoti. Pirms iegādes klientam ir iespēja izvēlēties eļļas toni ar 11 dažādām krāsu variācijām. Savukārt SIA “Rubyfloors” izstādē prezentēs jaunumu Latvijas tirgū – līklīniju grīdas dēļus no ozola, oša, riekstkoka, ķirša un kļavas koksnes. Savu stendu ar jaunu kāpņu modeli “BELLA” rudens izstādē aicina apmeklēt arī kāpņu ražotājs “Kāpņu Stils”. Jaunajā modelī kāpņu pakāpieni, sānu vaigs un marga izgatavota no beicēta (tonēta) ozola. Kāpņu pakāpienos iebūvēts LED apgaismojums, kas vadāms ar pulti. LED apgaismojumam var būt arī sensora vadība. Tāpat šajā izstādē piedalīsies viens no lielākajiem mēbeļu materiālu tirgotājiem Latvijā “Attēls R”, apdares materiālu (grīdas segumu, vārtu un žogu) ražotājs SIA „Mozaīka” un guļbūvju ražotājs SIA „Dores Fabrika”, kas no 12. līdz 15. oktobrim piedalās arī koka konstrukciju izstādē Francijā “Salon Maison Bois 2012”.

Strauji tuvojoties gada aukstākajam periodam, tāpēc izstādē būs ļoti plašs apkures risinājumu piedāvājums – sākot ar malkas krāsnīm, granulu un gāzes apkures katliem, siltumsūkņiem un infrasarkanajiem sildītājiem, apsildāmajām grīdām līdz pat pievilcīgajiem biokamīniem. Tāpat izstādē būs skatāmi arī inovatīvi apkures risinājumi – SIA “Istaba” konsultēs, kā samazināt savus siltuma rēķinus ar Latvijā izstrādātu gudrās mājas tehnoloģiju, kas silda, kad cilvēks atrodas mājoklī, bet, līdzko mājās neviena nav, ieslēdzas eko režīms.

 

Avots:www.bt1.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *