Eiropas “MVU nedēļas 2012” ietvaros organizētie semināri Latvijā

Nedēļu no šā gada 15. līdz 21.oktobrim Eiropas Komisija sadarbībā ar Kipras prezidentūru pasludinājusi par Eiropas “MVU nedēļu 2012”, kas jau ceturto gadu tiek organizēta kā plaša un vērienīga kampaņa mazās un vidējās uzņēmējdarbības veicināšanai visā Eiropā.

Latvijā kā “MVU nedēļas 2012” galvenais pasākums šī gada 17.oktobrī notiks ES vienotā tirgus biznesa forums, ko organizē Ekonomikas ministrija un Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru. Forumā aicināti piedalīties Latvijas uzņēmumu vadītāji un vadības grupu pārstāvji – attīstības un eksporta vadītāji, finanšu direktori, personāldaļas vadītāji un citi speciālisti. Forumā 330 minūtēs tiks sniegti padomi par uzņēmumu darbošanos ES Vienotajā tirgū un eksporta iespēju attīstīšanu, kā arī foruma dalībnieki varēs dalīties pieredzē un tikties ar nozaru ekspertiem. Tāpat nedēļas gaitā tiks organizēti dažādi semināri par tādiem komersantiem svarīgiem jautājumiem kā sociālais mārketings, biznesa iespējas ārvalstīs un ārējo tirgu apgūšana, sarunu vešana, starpkultūru komunikācija, darba drošība un sociālā atbildība, nozaru sadarbība (kokapstrāde, dizains, poligrāfija, iepakojums, IT), intelektuālā īpašuma tiesību aizsardzība u.c.

Eiropas MVU nedēļas mērķis ir informēt par to, kādu atbalstu ES un dalībvalstu iestādes, kā arī reģionālās un vietējās pašvaldības piedāvā mikrouzņēmumiem, mazajiem un vidējiem uzņēmumiem; popularizēt uzņēmējdarbību, lai būtu vairāk cilvēku, īpaši jauniešu, kas nopietni apsver uzņēmēja karjeru; kā arī izteikt atzinību uzņēmējiem par viņu ieguldījumu Eiropas labklājībā, inovācijā, nodarbinātības un konkurētspējas paaugstināšanā.

Detalizēta informācija par Latvijā plānotajiem “MVU nedēļas 2012” pasākumiem publicēta Ekonomikas ministrijas mājas lapā.

 

Avots:www.em.gov.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *