Veicinot izpratni par saudzīgu meža apsaimniekošanu, izstrādā spēli “Mežotājs”

AS „Latvijas valsts meži” sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru Starptautiskās vides izglītības programmas „Izzini mežu” ietvaros organizē interneta spēli – konkursu  „Mežotājs”, kuras mērķis ir veicināt izpratni par saudzīgu meža apsaimniekošanu. Spēles laikā skolēniem ir iespēja iejusties meža apsaimniekotāja lomā, sākot no cirsmu plānošanas, līdz meža atjaunošanas un kopšanas darbiem.

Īpašā iespēja piedalīties šajā konkursā ir tikai 2012./2013. mācību gada Mammadaba vēstniecībām. Šīs 9 skolas piedalīsies balvu izcīņā, kurā tiks noteikta aktīvākā skola – pēc iesaistīto dalībnieku skaita; un labākā Mežotāju skola – pēc uzrādītā rezultāta. Savukārt tiem, kuri nav šo 9 Vēstniecību skolēni, tiek piedāvāta spēles anonīmā versija, kurā rezultāti netiek saglabāti, bet šādā veidā ir iespēja spēlēt un trenēties, jo jau no 2013.gada šo spēli spēlēt konkursā būs iespējams visiem Latvijas skolēniem.

Spēle – konkurss paredzēta 2012./2013. mācību gada Mammadaba vēstniecību 1.-12. klašu skolēniem – sociālā portāla „draugiem.lv” lietotājiem. Anonīmajā versijā spēlēt var jebkurš bez vecuma ierobežojuma.

Spēlē dalībnieki piedalās individuāli, bet skolas rezultātu veido 10 labāko spēlētāju kopvērtējums. Spēles aptuvenais ilgums – 40 minūtes. Spēle – konkurss noslēdzas 2012. gada 10. decembrī, kad notiek arī rezultātu paziņošana mājas lapā „www.mammadaba.lv/skolam” un balvu izsūtīšana pa pastu.

Spēles adrese: www.mezotajs.lv

 

Avots:www.mammadaba.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *