Nordea biznesa skola “No idejas līdz investoram” atklāj savu 4.mācību sezonu

Ņemot vērā veiksmīgo pieredzi, sākoties rudenim, Nordea biznesa skola „No idejas līdz investoram” atklājusi savu ceturto mācību sezonu. Līdz šim, izturot vairāk nekā 2500 pieteikumu konkurenci, pusgadu ilgās mācībās piedalījušies jau 100 jaunie uzņēmēji un trešā daļa veiksmīgi uzsākuši uzņēmējdarbību.

Nordea biznesa skola „No idejas līdz investoram” ir īpaši izveidota atbalsta programma jaunajiem uzņēmējiem, kas, sadarbojoties ar Latvijas vadošajiem uzņēmējdarbības konsultāciju un personāla apmācību uzņēmumiem, piedāvā pusgadu ilgu bezmaksas mācību ciklu. Tas aptver pilnu uzņēmējdarbības sākuma komplektu – sākot no biznesa plāna līdz zīmola izstrādes pamatiem, pārdošanas un komandas veidošanas prasmēm, kā arī padomiem atbilstošas uzņēmējdarbības formas izvēlei, individuālajām koučinga sesijām un mentoringa konsultācijām.

Nordea biznesa skolas mērķis ir piedāvāt praktiskas zināšanas un konsultāciju atbalstu jaunajiem uzņēmējiem uzņēmuma veidošanas sākumposmā un, piesaistot motivētus dalībniekus, turpināt sabiedrības izglītošanu un sniegt atbalstu jauno uzņēmēju centieniem. Šogad kopā ar 16 sadarbības partneriem Nordea biznesa skola “No idejas līdz investoram” piedāvā: 20 nozaru profesionāļu vadītas mācību nodarbības; praktisku pieredzi un padomus veiksmīgai biznesa attīstībai; vērtīgus kontaktus un networking iespējas; bezmaksas koučinga un mentoringa sesijas; kā arī tikšanos ar potenciālo investoru mācību noslēgumā.

Nordea biznesa skolu veiksmīgi absolvējuši arī uzņēmēji, kas pārstāv kokapstrādes  nozari. Kā šīs skolas izvēli pamato jaunais uzņēmējs, Līvānu novada Turku pagasta SIA “Klētnieks enerģija” īpašnieks Guntis Jurāns (24 g), ieinteresējis 36 akadēmisko stundu apjomā piedāvātās programmas saturs – biznesa plānošana uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstīšanai, radošums produkta vērtības celšanai un konkurētspējas stiprināšanai, prezentācijas prasmes, eksporta tirgu apgūšana un vairākas citas tēmas. Konkursa žūrija, acīmredzot, saskatījusi perspektīvu kvēpu neitrālas malkas ražošanā un sniegusi iespēju uzsākt šo biznesu. Tāpat Nordea biznesa skolu absolventu vidū ir Jānis Odziņš (SIA “Laivu Darbnīca”) ar ideju – koka kanoe laivu ražošana un tirdzniecība, Kalvis Kārkliņš (SIA “RixWood”) ar ideju – koka korpusu izgatavošana viedtālruņiem un planšetdatoriem, un Aija Priede – Sietiņa (SIA “My Place”) ar ideju – funkcionāli pārdomātas, ekoloģiskas un bērniem drošas mēbeles, kas atpazīstamas ar zīmolu KUKUU.

Pieteikšanās Nordea biznesa skolas 4.sezonai notiek no 2. līdz 19. oktobrim, aizpildot pieteikuma formu.

 

Lasīt vairāk:www.nordea.lv

Nordea biznesa skola “No idejas līdz investoram” (VIDEO)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *