Noslēgušās ikgadējās orientēšanās apvidū sacensības “Cross Country”

Daudziem varētu šķist – kādēļ gan cilvēkam no laba prāta aukstā un lietainā rudens pēcpusdienā doties uz mežu, skriet pa dubļiem, mērcēties dīķī un darīt sazin vēl kādas dullības? Atbilde slēpjas tajā, ka šis cilvēks ir mežinieks vai gluži vienkārši kāds, kam mežs ir sirdij tuvs.

Domājot par šādiem cilvēkiem, LLU Meža fakultātes studentu biedrība “Šalkone” sadarbībā ar Meža fakultāti un Meža pētīšanas staciju “Jelgava”, arī šogad rīkoja piedzīvojumu sacensības “Cross Country”, kurās, parādot komandas garu un saliedētību, jāveic šķēršļu trase, orientējoties apvidū.

Šogad 10. oktobra pēcpusdiena bija īsti rudenīga, taču tas netraucēja skriešanas entuziastiem kuplā skaitā ierasties uz sacensībām, kopumā pārstāvot 12 komandas. Ātrākā izrādījās komanda “MK Kurmis”, kurā startēja Meža fakultātes 4. kursa studenti Jānis Zvaigznītis, Atis Poga, Liene Pušpura un Karīna Cirse. Apbalvota tika arī atraktīvākā komanda.

Daudzi dalībnieki atzina, ka pasākums ar katru gadu kļūst arvien labāks un šogad trase bija izveidota sevišķi interesanta. Tāpēc interesenti aicināti sākt trenēties jau tagad, lai nākamgad mežā skrējēju ir vēl vairāk!

 

Avots:www.salkone.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *