Caur diskusijām veidos viedokļu apmaiņu starp dizaineriem un patērētājiem

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs 2012. gada rudenī sāk jaunu tikšanās ciklu ar Latvijas dizaineriem, kura mērķis ir veicināt dizaina izpratni sabiedrībā, kā arī veidot saikni un viedokļu apmaiņu starp šī brīža Latvijas labākajiem dizaineriem un patērētāju.

Pasākumu ciklā kopumā piedalīsies vairāk nekā 20 sabiedrībā zināmi dizaineri un dizaina jomas pārstāvji, tai skaitā Aldis Circenis (dizainers, SIA “Rīgas Krēslu Fabrika” valdes priekšsēdētājs), Jānis Mercs (“Foldlife” zīmola kartona mēbeļu dizainers), Raimonds Cīrulis (“Maffam Freeform” dizainers), Jānis Straupe (mēbeļu dizainers) un citi.

Katrā pasākumā paredzētas trīs vai četru dizaineru prezentācijas, pēc kurām klātesošie varēs uzdot dalībniekiem jautājumus un raisīt diskusijas. Prezentāciju ilgums – 20 minūtes, tās tiks papildinātas ar foto, video materiālu un dizaina priekšmetu demonstrāciju.

Šīs tikšanās reizes būs ieguvums gan jomas profesionāļiem, gan ikvienam interesentam, jo neformālā gaisotnē ļaus atklāt katra dalībnieka pieredzi, idejas attīstību, darba aizkulises un nākotnes plānus. Pasākumu mērķis ir informēt un ieinteresēt sabiedrību par dizaina aktualitātēm un attīstību Latvijā, kā arī rosināt diskusijas. Pasākumu cikls paredzēts visplašākajai auditorijai – dizaina cienītājiem, dizaina jomas profesionāļiem, mākslas un dizaina skolu audzēkņiem, studentiem un visiem citiem interesentiem.

Katra tikšanās reize būs veltīta citai tēmai, tai skaitā, mēbeļu, priekšmetu, grafiskajam un modes dizainam. 2012./2013. gada sezonā plānotas kopumā sešas tikšanās reizes. Pasākumi notiks katra mēneša pēdējā trešdienā plkst. 17.00 pēcpusdienā. Ieeja – bez maksas.

 

Lasīt vairāk:www.lnmm.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *