Laminētas galda virsmas mūsdienīgam un praktiskam interjeram

Laminētas galda virsmas ir viens no populārākajiem risinājumiem, jo uz pārējo tirgū pieejamo galda virsmu fona izceļas ar neierobežotām dizaina iespējām, ir ekonomiskas un viegli uzstādāmas, arī bez meistaru palīdzības. Turklāt laminētas virsmas ir viegli kopjamas – to virsma veidota no izturīga plastikāta, tāpēc uz tās nokļuvušais šķidrums nenonāk dziļākos materiāla slāņos. Laminētu galda virsmu lielākais trumpis ir plašā krāsu un dizaina izvēle – iespējams izvēlēties koka, akmens vai cita materiāla imitācijas un plašu vienkrāsainu virsmu dekoru paleti no eleganti neitrāliem līdz moderni košiem toņiem. Pēdējo gadu aktuālākā dizaina tendence ir baltas galda virsmas. Šīs krāsas popularitāte liecina, ka pat balta galda virsma, ja tā ir kvalitatīva, spēj kalpot godam un nezaudēt savas funkcionālās un vizuālās īpašības.

«Egger ir viens no modernākajiem, inovatīvākajiem un kvalitatīvākajiem kokskaidu plātņu materiālu ražotājiem, kas rūpējas arī par to, lai visi produkti būtu ekoloģiski, līdz ar to nekaitīgi cilvēkam un apkārtējai videi. Piemēram, tāda kancerogēnā viela kā formaldehīds, Egger plātņu materiālos ir pat mazāk kā dabīgā kokā. Šis ir ražotājs, kas virza tendences nozarē visā Eiropā – sākot no inovācijām ražošanā un materiālu izvēlē, beidzot ar dekoru dizainu un virsmu struktūrām,» Egger laminētu galda virsmu priekšrocības raksturo Latvijā lielākā mēbeļu furnitūras tirdzniecības uzņēmuma AM Furnitūra mārketinga vadītāja Kristīne Jēkabsone.

Lai klients neapjuktu plašajā dekoru piedāvājumā, Egger dizaineri ir izstrādājuši speciālu dizaina ceļvedi. Tas palīdz orientēties dekoru sortimentā un izvēlēties piemērotākās dekoru kombinācijas. Piemēram, Egger mājaslapā, izvēloties virtuves iekārtai konkrētu galda virsmas dekoru, Egger dizaina ceļvedis klientam piedāvās arī konkrētus plastikātu un laminātu kokskaidu plātņu dekorus, kas būtu pieskaņoti un piemēroti kombinācijā ar šo galda virsmu.

 

Lasīt vairāk:www.nra.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *