Rēzeknes gada uzņēmums – finiera saplākšņa ražotne “Verems”

Rēzeknes Speciālās ekonomiskās zonas (RSEZ) 15.gadskārtas svinīgajā pasākumā šā gada 15. oktobrī Gada uzņēmuma apbalvojumi pasniegti divām RSEZ komercsabiedrībām – finiera saplākšņa ražotnei “Verems” RSEZ SIA un metālapstrādes uzņēmumam SIA “LEAX Rēzekne” RSEZ. Lielo/vidējo komercsabiedrību grupā Gada uzņēmums “Verems” RSEZ SIA saņēma Atzinības rakstus arī nominācijās “Gada ražotājs”, “Lielākais nodokļu maksātājs” un “Straujāk augošais uzņēmums”.

Savukārt Lielo/vidējo komercsabiedrību grupā Atzinības rakstu par ieguldījumu RSEZ attīstībā saņēma Lielākais eksportētājs un Gada investīcijas – koka granulu ražotājs “NewFuels” RSEZ SIA.

Pašvaldību kopīgās iestādes “RSEZ pārvalde” Uzraudzības padomes konkursā par RSEZ komercsabiedrību Gada balvu šogad uzņēmumi tika vērtēti vairākās nominācijās. Pretendentus izvirzīja gan Rēzeknes pilsētas, gan novada pašvaldības, kā arī Rēzeknes pilsētas un novada Trīspusējā konsultatīvā padome.

“Rēzeknes SEZ pārvalde” pārvaldniece Sandra Ežmale: “Tā ir simboliska pateicība Rēzeknes un reģiona attīstības sekmētājiem un, jācer, arī motivācija turpmākajam darbam un apliecinājums potenciālajiem investoriem, lai uzsvērtu, ka Rēzeknes speciālā ekonomiskā zona ir investīcijām un ieguldījumiem labvēlīga vide, kur attīstīt ražošanu un veiksmīgi strādāt.”

 

Avots:www.rezekne24.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *