Uz Japānu nosūtīts pirmais konteiners ar SIA “Arbo” bīdāmām koka durvīm

22.oktobris ieies SIA „Arbo” vēsturē ar lielu notikumu, kad tika iekrauts pirmais konteiners ar SIA „Arbo” ražotajām bīdāmām koka durvīm, realizējot pirmo pasūtījumu uz Japānu. Liels gandarījums pārņēma SIA „Arbo” Tirdzniecības direktoru Edmundu Domkinu, kurš personīgi bija klāt pie nozīmīgā notikuma un rūpīgi sekoja, kā sagatavotās paletes tiek ieceltas konteinerā.

Kā norāda E.Domkins šī gada septembrī tika parakstīts ilgtermiņa sadarbības līgums par SIA „Arbo” ražotās produkcijas eksportu uz Japānu, kas ietver koka logu un bīdāmo sistēmu izgatavošanu. Tā ietvaros pirmais pasūtījums jau veikts un pirmdien nodots eksportēšanai uz Japānu. Plānots, ka tas galamērķī nonāks 2012.gada 13.decembrī. Turklāt saņemts jau nākamais pasūtījums, kurš ir ievērojami lielāks, nekā nosūtītais. SIA „Arbo” valdes priekšsēdētājs Jānis Vašuks ar atzinību vērtē sava uzņēmuma darbinieku veikumu un ilgstošo, pacietīgo komunikāciju ar potenciālo klientu, kas vainagojusies ar reāliem pasūtījumiem. Jānis Vašuks uzsver, ka iegūstot klientu tādā valstī kā Japāna, kas pati ir ārkārtīgi bagāta ar kokrūpniecības tradīcijām, ir nozīmīgs solis gan SIA „Arbo” izaugsmē, gan Latvijas vārda popularizēšanā pasaulē.

Šogad no 14. – 16.novembrim Tokijā (Japānā) jau 34 reizi norisināsies lielākā būvniecības un interjera dizaina izstāde „Japānas mājokļa & būvniecības izstāde 2012″ (Japan Home & Building Show 2012), kurā tiks pārstāvēti divi ražošanas uzņēmumi no Ventspils – SIA „Arbo” un SIA „Dendrolight Latvija”. Ražošanas uzņēmumu pārstāvji tajā prezentēs SIA „Arbo”  ražotos koka logus, durvis un bīdāmās sistēmas, izceļot to kvalitāti, dizainu un koka lieliskās īpašības. Uz izstādi transportēts arī SIA „Dendrolight Latvija” inovatīvais masīvkoka šūnmateriāls, kam ir plaša pielietojamība, lieliskas fizikālās un tehniskās īpašības, jaunas dizaina iespējas un vienkārša apstrāde. Jāpiebilst, ka Jānis Vašuks ir iepriekšminēto uzņēmumu dibinātājs, no kuriem SIA „Arbo” ir senākais ar vairāk kā 20 gadu darba pieredzi. Izstādes laikā jau pieteiktas un saplānotas vairākas tikšanās ar Japānas būvniecības uzņēmumu pārstāvjiem un arhitektiem.

SIA „Arbo” ir viens no vadošajiem koka logu un durvju ražošanas uzņēmumiem Latvijā, kurš darbojas kopš 1991. gada. SIA „Arbo” galvenie darbības virzieni ir koka logu, durvju, bīdāmo un citu koka, stikloto konstrukciju izgatavošana, popularizējot ekoloģiski tīru materiālu izmantošanu būvniecībā.

 

Avots: SIA “Arbo”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *