Ražotāji vēl var pieteikties attīstības veicināšanas programmai “Latvijas Zelts”

Ņemot vērā lielo uzņēmumu interesi par dalību programmā, vēl līdz 31.10.2012. tiek pagarināts pieteikumu pieņemšanas termiņš par dalību vietējo ražošanas uzņēmumu attīstības veicināšanas programmai “Latvijas Zelts”, kura sāksies jau 1. novembrī.

Latvijas ražošanas uzņēmumu attīstības veicināšanas programmā “Latvijas Zelts” tiks uzņemti līdz 100 dažādu nozaru uzņēmumi, kas nodarbojas ar produkcijas ražošanu Latvijā, lai palīdzētu tiem realizēt uzņēmējdarbībai būtiskas aktivitātes un veicinātu to konkurētspēju un izaugsmi.

“Latvijai ir svarīgi jebkādi uzņēmumi, kas strādā Latvijā, godprātīgi maksā nodokļus, nodrošina darba vietas vietējiem iedzīvotājiem un veicina valsts attīstību, taču šī brīža ekonomiskās situācijas kontekstā īpaša uzmanība jāpievērš un jāizceļ tie, kas ražo un rada pievienoto vērtību Latvijā. Tādēļ programmas “Latvijas Zelts” ietvaros LUAC atbalstu plāno sniegt tieši ražošanas uzņēmumiem,” stāsta LUAC pārstāvis Kaspars Vītoliņš.

Programmas ietvaros uzņēmumiem tiks nodrošināts pats galvenais, kas nepieciešams uzņēmuma attīstībai – mārketinga aktivitātes, ietverot palīdzību pie stratēģiskiem lēmumiem, jaunu produktu attīstības, pārdošanas kanālu paplašināšanu, inovatīvu risinājumu ieviešanu, zīmološanu u.c. Tāpat uzņēmumam tiks nodrošinātas konsultācijas izmaksu un nodokļu optimizācijā, eksporta tirgus apgūšanā, kā arī tirgus izpētes jomā un citās uzņēmuma darbību ietekmējošās sfērās, kas konkrētajam uzņēmumam būs aktuālas.

Programmā “Latvijas Zelts” tiks uzņemti ne vairāk kā 100 uzņēmumi, kuru attīstības programma ilgs sešus mēnešus ar iespēju atbalsta programmu pagarināt. Pēc pirmā perioda beigām notiks aktivitāšu efektivitātes un rezultātu analīze. Uzņēmumus dalībai programmā var pieteikt ikviens, kas uzskata, ka konkrētais ražotājs ir pelnījis atbalstu, tam piemīt potenciāls izaugsmei un tas vēlas darboties, eksperimentēt un iesaistīties, lai attīstītos un augtu.

Ja rodas kādi jautājumi vai neskaidrības, lūgums sazinieties ar LUAC. Pieteikuma anketu lūgums sūtīt uz e-pastu: luac@luac.lv.

 

Avots: Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centrs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *